Delete nedeletuje...

...

Moderátor: Mods_senior

Kubi-Wan
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: listopad 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Delete nedeletuje...

Příspěvekod Kubi-Wan » 10 čer 2017 16:37

Zdravím na mém počítači s Win10 jsem nedávno narazil na problém se,kterým si nevím rady na internetu hledám jak hledám jsem buď slepí nebo je toto opravdu vzácný případ.Nemám nejmenší tušení jakým způsobem jsem to dokázal každopádně z mého delete se stalo spíše macro konkrétně,které napíše "no dobrý" a potvrdí enterem,vůbec nechápu jak je to možné protože tento problém je od té doby co jsem jednou kamarádovi na FB odpověděl "no dobrý" a odeslal enterem.Což tedy znamená že klávesa delete jednoduše neodstraní soubor nebo znemožňuje klasickému macru ctrl+alt+delete.Též se potýkám z problémem,kterého si všímám až teprve při psaní této zprávy a to jest,že mezerník se samolibě aktivuje.Stránky automaticky srolují dolů a v textu se začínají psát až několika řádkové mezery čistě automaticky

Reklama
Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Delete nedeletuje...

Příspěvekod Turion » 10 čer 2017 16:44

Co na to říká scan antiviru a výměna klávesnice?

Kubi-Wan
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: listopad 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Delete nedeletuje...

Příspěvekod Kubi-Wan » 10 čer 2017 17:05

Jsem velice překvapen myslel jsem že,problém bude softwarevého charakteru.Antivirus sice našel nějaké viry ale jejich odstranění nijak neovlivnilo tento problém.Vskutku má náhradní klávesnice tento problém nemá.Ale jak se ho tedy zbavím ze své prímární.

karma
Level 1
Level 1
Příspěvky: 90
Registrován: červen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Delete nedeletuje...

Příspěvekod karma » 10 čer 2017 17:10

Předně je třeba to vyčistit antivirem a https://www.slunecnice.cz/sw/malwarebytes-anti-malware/
Tento duplicitní účet byl založen a používán trollem Blue Spirit, který nerespektuje základní pravidlo fóra, kterým je zákaz zakládání účtů za účelem obcházení trvalého BANu, který před mnoha lety obdržel za nevhodné chování a opakované narušování chodu fóra. Na fórum nadává kde může, kritizuje ho, kritizuje všechny jeho stálé členy, přesto k nám stále a pořád "leze"...

Kubi-Wan
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: listopad 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Delete nedeletuje...

Příspěvekod Kubi-Wan » 10 čer 2017 17:29

Doporučený antivirus našel ještě pár dodatečných hrozeb však bohužel jejich přesunem do karantény jsem stále nic nevyřešil a má primární klávesnice stále trpí problémem špatného delete a samovolným "mezerníkováním".

karma
Level 1
Level 1
Příspěvky: 90
Registrován: červen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Delete nedeletuje...

Příspěvekod karma » 10 čer 2017 17:31

Doporučuji navštívit sekci HijackThis a vyčistit to pořádně, máš tam breberky -

viewtopic.php?p=24386#p24386
Tento duplicitní účet byl založen a používán trollem Blue Spirit, který nerespektuje základní pravidlo fóra, kterým je zákaz zakládání účtů za účelem obcházení trvalého BANu, který před mnoha lety obdržel za nevhodné chování a opakované narušování chodu fóra. Na fórum nadává kde může, kritizuje ho, kritizuje všechny jeho stálé členy, přesto k nám stále a pořád "leze"...

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Delete nedeletuje...

Příspěvekod ITCrowd » 10 čer 2017 17:42

Kubi-Wan píše:Jsem velice překvapen myslel jsem že,problém bude softwarevého charakteru.Antivirus sice našel nějaké viry ale jejich odstranění nijak neovlivnilo tento problém.Vskutku má náhradní klávesnice tento problém nemá.Ale jak se ho tedy zbavím ze své prímární.

Skci HJT klidně navštívit může, jen mi moc není jasné, jak mu tam spraví klávesnici?
Klávesnice, která zlobí se většinou vyhazuje.
SW chyba by to mohla být pouze v případě, že by ke klávesnici musely být nějaké speciální ovladače, pak by je mělo stačit odinstalovat.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

karma
Level 1
Level 1
Příspěvky: 90
Registrován: červen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Delete nedeletuje...

Příspěvekod karma » 10 čer 2017 17:47

Řešit něco na napadeném počítači nemá smysl, nejprve bych to vyčistil. Řídit se tím pochopitelně nemusí .-)
Tento duplicitní účet byl založen a používán trollem Blue Spirit, který nerespektuje základní pravidlo fóra, kterým je zákaz zakládání účtů za účelem obcházení trvalého BANu, který před mnoha lety obdržel za nevhodné chování a opakované narušování chodu fóra. Na fórum nadává kde může, kritizuje ho, kritizuje všechny jeho stálé členy, přesto k nám stále a pořád "leze"...

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Delete nedeletuje...

Příspěvekod ITCrowd » 10 čer 2017 17:52

Může klidně nabootovat nějako live verzi linuxu. Pokud se klávesnice bude chovat stejně - je to jasné.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7356
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Delete nedeletuje...

Příspěvekod faraon » 10 čer 2017 21:50

Co je to za klávesnici? Není to nějaká herní 3.14čovina, do které se dají naprogramovat makra? Je také možné že se prostě zbláznila a je na vyhození.

Buď jí připoj k jinému počítači (při tom je riziko že ho zaviruješ), a nebo nabootuj live Linux, co to bude dělat tam. Můžeš si vybrat buď z CD nebo z flashky: http://www.slax.org/cs/download.php
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

RIKI22
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6464
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Delete nedeletuje...

Příspěvekod RIKI22 » 10 čer 2017 22:05

Skús Núdzovy režim.

E l i
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: září 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Delete nedeletuje...

Příspěvekod E l i » 03 zář 2017 08:22

Kubi-Wan píše:Zdravím na mém počítači s Win10 jsem nedávno narazil na problém se,kterým si nevím rady na internetu .....


Ahoj, tento problém jsem měl do včerejška. po stisku klávesy Del se chvíli nic nedělo a pak mi to vypsalo hlášku "ne, nejsou"Tyto slova jsem psal někdy v březnu do odpovědi v jedné diskuzi a od té doby mi to vždy po stisku Del toto souvětí psalo(text. editor) Word
Po přečtení tohoto fóra jsem stáhnul nové ovladače na klávesnici(conect IT Biohazard) a v nastavení klávesnice(makra a pod) jsem dal zresetování všech nastavení a už je vše v pořádku.Pokud bys potřeboval, napíšu ti detailnější návod.
Já jen abys nehledal různé antivirové utility a podobně.
Je to v nastavení klávesnice


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů