defendr anebo antivir(napr. avast)

...

Moderátor: Mods_senior

JindraNovacek
nováček
Pohlaví: Muž

defendr anebo antivir(napr. avast)

Příspěvekod JindraNovacek » 10 zář 2017 14:33

hoj, zvazuji jestli bude vhodnejsi nejaky antivir (free), napr. Avast (se kterym jsem mam kladne zkusenosti) nebo postaci defender? Stahuju prevazne z ulozta, ale sem tam přes torrent a sice bych se tim nemel chlubit, ale obcas i nejakou tu cracknutou hru, apod. zatím mam avast, ale po upgradu mi pribyly nove funkce jako SafeZone, coz mi prijde zbytecny prohlizec a po zhlednuti volitelného nastaveni nevim co je vhodne ponechat a co zbytecne http://www.imgup.cz/image/L3oA

v pripade, ze byste mi poradili ponechat avast, byl bych moc rad, kdybyste mi poradili viz screen, zda ponechat SafeZone, bezpecnosti rozsireni prohlizece (hlida reputaci stranek) a safeprice rozsireni prohlizece (kontroluje utraceni penez na bezpečných strankach), taky zda vůbec tyto dva poslední podbody funguji i na jinym prohlizeci nez ten SafeZone, popr. co dal je zbytecny. diky moc

Reklama
HelFix
Level 3.5
Level 3.5

Re: defendr anebo antivir(napr. avast)

Příspěvekod HelFix » 10 zář 2017 16:21

Ani ten sebelepší antivirus tě neochrání jestliže se budeš chovat jak dem*nt a budeš stahovat hry z torrentu a dělat blbosti na internetu.

Samozřejmě ti poradím. Dle mého názoru je výborný Comodo - https://www.comodo.com/home/internet-se ... curity.php . Má i zabudovaný firewall, což je super. Když si k tomu ještě stahneš Malwarebytes - https://www.malwarebytes.com/ tak uděláš taky dobře. Doporučuji se na internetu chovat slušně a neklikat na jakékoliv odkazy pod kterými se může schovávat cokoliv. Samozřejmě nestahuj cracknute hry, mohou obsahovat viry.
Nezvládl jsem některé předměty na vysoké škole, ale můj kamarád je měl všechny. On je teď inženýr v Microsoftu a já jsem jeho ředitel. - Bill Gates

JindraNovacek
nováček

Příspěvekod JindraNovacek » 10 zář 2017 17:18

tim stahovanim nemusim utracet za hru, kterou bych pak ve finale treba hrat nechtel, takhle si ji vyzkousim, dela to plno lidi, sem tam jsou viri, sem tam viry, co smaze antivir, ale jedna se mi o to jakej ci ten defender postaci, aspon bych nemel zasvikany registry pak

nekde jsem cetl, ze je jeste dobry eset, tuto stranku mi nekdo poslal, ale vubec netusim, zda to ma smysl zkouset, co myslite? nechci se poustet zas do neceho, co pak budu slozite mazat, nejsem zas tak pokrocili uzivatel https://pefelie.org/forum/thread/11904/ ... ctivation/

Grander
Level 2.5
Level 2.5

Příspěvekod Grander » 10 zář 2017 17:26

Jestli se chces chovat, takto, a navic nejsi ani pokrocily uzivatel, ktery v pripade priblemu aspon tusi, odkud vitr vane a kam ma hrabnout, tak ti Defender stacit nebude. Obavam se vsak, ze ani ten Avast ci cokoliv jineho. Prinejmensim budes chtit mit vsechny ty Safezony a hlidace bezpecneho placeni, ktery ti budou akorat uzirat vykon a ktery uvedomely pokrocily uzivatel, co se chova zodpovedne, nepotrebuje...
Ale kdo chce kam...
Drive nebo pozdeji budes horkym kandidatem do sekce Hijakthis...

PS: koukam, ze Helfix se uz poucil... :-)

HelFix
Level 3.5
Level 3.5

Příspěvekod HelFix » 10 zář 2017 22:32

Grander píše:Jestli se chces chovat, takto, a navic nejsi ani pokrocily uzivatel, ktery v pripade priblemu aspon tusi, odkud vitr vane a kam ma hrabnout, tak ti Defender stacit nebude. Obavam se vsak, ze ani ten Avast ci cokoliv jineho. Prinejmensim budes chtit mit vsechny ty Safezony a hlidace bezpecneho placeni, ktery ti budou akorat uzirat vykon a ktery uvedomely pokrocily uzivatel, co se chova zodpovedne, nepotrebuje...
Ale kdo chce kam...
Drive nebo pozdeji budes horkym kandidatem do sekce Hijakthis...

PS: koukam, ze Helfix se uz poucil... :-)

Každý se musí poučit :evil:
Nezvládl jsem některé předměty na vysoké škole, ale můj kamarád je měl všechny. On je teď inženýr v Microsoftu a já jsem jeho ředitel. - Bill Gates

• Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Reklamace sluchátek. Anebo co se děje.
    od AngelikaB » 30 led 2017 17:56 » v Reklamace a zákony
    0
    268
    od AngelikaB
    30 led 2017 17:56
  • PC-HELP antivir
    V tomto tématu je hlasování. od Ltb » 21 srp 2017 18:21 » v PC-HELP -> NOVINKY
    12
    765
    od Blitzkrieg
    24 srp 2017 01:56
  • Nechtěný prohlížeč seznam a Avast
    od Fox_25 » 24 dub 2017 13:31 » v Vše ostatní (sw)
    4
    267
    od Fox_25
    24 dub 2017 15:03
  • Avast - kontrola certifikace programú
    od rudolfxxl » 17 úno 2017 15:07 » v Vše ostatní (sw)
    1
    197
    od ITCrowd
    17 úno 2017 16:16
  • nefunguje rozšíření avast hesla
    od Davson » 29 pro 2016 20:57 » v Vše ostatní (bezp)
    3
    394
    od jaro3
    04 dub 2017 09:44

Zpět na “Vše ostatní (sw)”