propojení notebooku Lenovo G-500 (starší verzi) (win 10) s druhým notebookem SAMSUNG (nevím celou značku)

...

Moderátor: Mods_senior

Helon
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: září 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

propojení notebooku Lenovo G-500 (starší verzi) (win 10) s druhým notebookem SAMSUNG (nevím celou značku)

Příspěvekod Helon » 18 zář 2017 16:00

AHOJ!

rád bych se dozvěděl (a použil) něaký software k tomu aby druhý notebook fungoval jako monitor (nebo jako druhá plocha)
je to jen k práci hry na tom hrát nehodlám :D ale aby to něak utáhnul je to celkem slabý NTB že (ehm... 4 gb ram intel aton 1,85 gh a win 10) díky budu rád když mi tu ZASE poradíte zatím :shock:

Reklama
zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10913
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: propojení notebooku Lenovo G-500 (starší verzi) (win 10) s druhým notebookem SAMSUNG (nevím celou značku)

Příspěvekod zeus » 18 zář 2017 16:07

Asi nemam takovou fantazii, takze mi jaksi unika smysl takoveho reseni, resp. jeho duvod.

Bud kup monitor nebo pouzij program pro zobrazeni plochy na jinem PC v siti (RDP, TeamViewer, VNC,..)
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Helon
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: září 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: propojení notebooku Lenovo G-500 (starší verzi) (win 10) s druhým notebookem SAMSUNG (nevím celou značku)

Příspěvekod Helon » 18 zář 2017 16:11

zeus píše:Asi nemam takovou fantazii, takze mi jaksi unika smysl takoveho reseni, resp. jeho duvod.

Bud kup monitor nebo pouzij program pro zobrazeni plochy na jinem PC v siti (RDP, TeamViewer, VNC,..)



ano takhle jsem to myslel nevěděl jsem jenom programy team viewer jsem chvilku používal :D moc mi nevyhovoval

díky moc počkám na další odpovědi :-)

Dodatečně přidáno po 19 minutách 39 vteřinách:
zeus píše:Asi nemam takovou fantazii, takze mi jaksi unika smysl takoveho reseni, resp. jeho duvod.

Bud kup monitor nebo pouzij program pro zobrazeni plochy na jinem PC v siti (RDP, TeamViewer, VNC,..)

zeus píše:Asi nemam takovou fantazii, takze mi jaksi unika smysl takoveho reseni, resp. jeho duvod.

Bud kup monitor nebo pouzij program pro zobrazeni plochy na jinem PC v siti (RDP, TeamViewer, VNC,..)


spíše myslím to aby ze dvou notebooků udělal 2 monitory že každý bude ukazovat jinou věc atp..


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů