korenovy priecinok Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

marea422
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

korenovy priecinok

Příspěvekod marea422 » 28 říj 2017 10:15

Caute prosim o radu potrebujem aktualizovat autoradio pioneer SPH-DA100 cez usb ale v navode sa pise asi toto-IMPORTANT • Please DO NOT perform any further steps of this firmware update if the model number is anything other than SPH-DA100. o Check the model number of your system to confirm that you are using an AppRadio 2 (SPH-DA100). o View the lower left side of the face panel to find the model number of your system. The model number is printed on the flat surface just above the volume buttons. • There are two separate firmware updates that must be performed: the SYS update and the MMD update. • Only one update file should be placed on the USB memory device at a time. • USB storage device requirements: o USB specification 2.0 and 128 MB or larger in capacity, formatted to FAT32 • Ensure that the update file is located within the root (top) folder of your USB storage device. There should be no other files within the USB storage device. • While your AppRadio 2 (SPH-DA100) is being updated, DO NOT turn off the system’s power and DO NOT touch the AppRadio 2’s touch panel screen. Failure to heed this warning may result in serious damage to your AppRadio 2 (SPH-DA100). • DO NOT remove the USB memory device during the firmware update process. • Performing the firmware update will restore all settings to their default values. • Disconnect any mobile devices that are currently connected to your AppRadio 2 (SPH-DA100).

kde som to preložil v prekladaci tak by som mal ten subor skopirovat do usb ale do korenoveho priecnika a toje problém lebo to neviem nemá niekdo stim skusenost alebo neaku radu?

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: korenovy priecinok

Příspěvekod ITCrowd » 28 říj 2017 10:19

Vítej na PC-HELP!
USB flash disk musí být úplně vymazán - tz., nebudou na něm žádné adresáře, ani soubory, a to ani skryté.
Pak tam nahraješ aktualizační soubor - přímo - bez vytváření adresářů.
A mělo by to fungovat.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7359
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: korenovy priecinok

Příspěvekod faraon » 28 říj 2017 10:24

Viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Adres%C3%A1%C5%99_%28informatika%29#Ko.C5.99enov.C3.BD_adres.C3.A1.C5.99, ve slovenské verzi je jen krátká zmínka.

Pak vezmi flashku s velikostí 128 MiB nebo větší, zformátuj jí se souborovým systémem FAT32, a přímo do ní zkopíruj vše co potřebuješ pro aktualizaci. Nesmí to být v žádném podadresáři!
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: korenovy priecinok

Příspěvekod ITCrowd » 28 říj 2017 10:32

A, správně. Na fat32 jsem zapomněl :-)
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

marea422
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: korenovy priecinok

Příspěvekod marea422 » 28 říj 2017 10:36

dakujem hoši idem viskušat a ozvem sa.

Dodatečně přidáno po 6 minutách 51 vteřinách:
som stoho blb mam z usb spravit flasku a potom to mam tam skopirovat?

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: korenovy priecinok

Příspěvekod ITCrowd » 28 říj 2017 10:48

Zazálohuj si data z USB flash disku (pokud potřebuješ).
Klikni na počítač, pravoklikni na flash disk, zvol formátovat, jako souborový systém vyber fat32. (exfat).
Po dokončení oprace na flashdisk zkopíruj aktualizační soubor k radiu.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

marea422
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: korenovy priecinok

Příspěvekod marea422 » 29 říj 2017 15:19

caute stále nezdar ked to naformatujem na fad 32 tak stále mi radio vypisuje ze tam mam viac suborov.Ked dam exfat tak nepise nic ale ani nic neaktualizuje.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: korenovy priecinok

Příspěvekod ITCrowd » 29 říj 2017 15:39

Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

marea422
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: korenovy priecinok

Příspěvekod marea422 » 29 říj 2017 16:26

stále nic.Moze to byt aj tym ze mam win.10.nebolo by lepsie to naformátovat v neakom starsiom win?

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: korenovy priecinok

Příspěvekod ITCrowd » 29 říj 2017 17:42

Pokud to formátuješ v HP USB, pak je jedno, jaký systém používáš.
Zkus jinou flashku.
Prohlédni tuto pomocí wincomanndera, zda tam nejsou nějaké skryté soubory. Byla flashka jako bootovací?
Teď mě napadá - ono je klidně možné, že si tam wokna něco uloží. Ale tím wincommanderem bys to měl objevit a případně smazat. Je třeba v něm zapnout volbu "zobrazovat skryté a systémové soubory".
Naposledy upravil(a) ITCrowd dne 29 říj 2017 18:11, celkem upraveno 1 x.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

marea422
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: korenovy priecinok  Vyřešeno

Příspěvekod marea422 » 29 říj 2017 18:11

nie nebola jako botovacia

Dodatečně přidáno po 20 minutách 2 vteřinách:
co je to wincomander?

Dodatečně přidáno po 25 minutách 52 vteřinách:
asi to uz mam este sa ozvem

Dodatečně přidáno po 1 hodině 36 minutách 34 vteřinách:
tak nakoniec mi v komandery ten subor ukazalo a tak som ho zmazal.radio ja aktualizovane vsetkzm velke dik bez vas by som to nedal.dikyyyyyyyyyyyyyy moc.


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů