Dekompilácia SWF

...

Moderátor: Mods_senior

temat012
Level 2
Level 2
Příspěvky: 179
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Dekompilácia SWF

Příspěvekod temat012 » 31 led 2018 22:53

Ahoj

Potřeboval bych poradit ohledne Dekompilace SWF souborů ve flash hrách, avsak vůbec netusim co a jak. Pokud by se našel někdo kdo by mi to věděl vysvetlit, alespoň základ, budu moc rád pokud se mi ozve přes PM. :)

Dekuji. :)

Reklama
temat012
Level 2
Level 2
Příspěvky: 179
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dekompilácia SWF

Příspěvekod temat012 » 03 úno 2018 23:00

Up

Fox_25
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2175
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dekompilácia SWF

Příspěvekod Fox_25 » 04 úno 2018 02:01

http://www.flashdevelop.org/

Zkus tohle, občas to použiji na hru která mě vytočí. S vysvětlováním je to složitější, ale pokud nejsou hodnoty které chceš upravovat vázané na nějaké proměnné, tak to není nic těžkého.

Fox_25
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2175
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dekompilácia SWF

Příspěvekod Fox_25 » 06 úno 2018 01:31

Promiň, ale odpovím veřejně. S Forge of Empires asi nenaděláš nic, hra se načítá postupně jak hraješ. A ani to swf té hry které vidí flash video downloader stejně flashdevelop neumí otevřít, takže by jsi se k žádným obrázkům v té hře nedostal ani kdyby jsi stáhl cache hry. Možná by ti to otevřel nějaký placený flash editor, ale věřím tomu že to mají chráněné.

To co jsem napsal jsem myslel trochu jinak. V prvé řadě hra musí jít stáhnout celá a být spustitelná ve flash player standalone. Pak, pokud ji otevře flasdevelop se dostaneš k jednotlivým souborům hry, jako jsou obrázky a nebo soubory s vlastnostmi prvků ve hře. Najdeš si co chceš změnit, to změníš a pak můžeš hrát upravenou hru ze souboru u na disku.

Takhle jsem si třeba upravil jednotku ninja ve hře cursed treasure, snížil jsem čas který je tato jednotka po zásahu neviditelná.


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti