Nejde spustit program ze serveru Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
TRNX
Level 3
Level 3
Příspěvky: 598
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nejde spustit program ze serveru  Vyřešeno

Příspěvekod TRNX » 23 bře 2018 09:45

Zdravím, mám takový problém. Nedávno jsem v práci dostal nový PC. Nainstaloval jsem JAVU, Acrobat, které jsou podstatné pro jeden software, který spouštíme ze serveru. Tento program spouštěný ze serveru mi normálně fungoval asi 2 měsíce. Potom mi najednou nešel spustit. Abych to upřesnil, program se spustí, vidím ho mezi ikonkami v oznamovací oblasti (vedle hodin), ale nenabídne mi přihlašovací obrazovku, kterou musí vždycky zobrazit.
Včera jsem nastavoval nový PC kolegyni, tam program normálně běží. Hodil jsem její starý notebook do továrního nastavení, nainstaloval vše potřebné, připojil do domény, přihlásil se na můj doménový účet a opět - program ze serveru nejde spustit ani na tom notebooku, takže předpokládám, že budu mít muset chybu někde u sebe na doménovém účtě. Navíc všem ostatním zaměstnancům program funguje. Už si nevím rady co s tím.
V protokolech událostí mi to hází nějaké chyby, ale jak je u Windowsu známo, nedokážu přijít na to, jak chybu opravit. (Obrázek přikládám do přílohy).
Antivir máme ESET - ten jsem zkoušel vypnout, ale beze změny, navíc fungovalo to i s tím. Ve firewallu je program povolen.

Dodám, že jedeme přes Windows Server. Do programu na serveru (který mi nejde spustit) se všichni zaměstnanci logují pomocí doménového řadiče (tedy přes stejný účet, kterým se přihlašují do PC). Spustitelné exe je pojmenováno "gdc".

Děkuji za každou radu.

Dodatečně přidáno po 3 hodinách 20 minutách 21 vteřinách:
Tak najednou mi na tom notebooku program spustit jde. V PC stále ne, takže bude chyba asi někde ve stroji. Snad to vydrží alespoň na tom notebooku.
Přílohy
2.jpg
1.jpg

Reklama
Uživatelský avatar
TRNX
Level 3
Level 3
Příspěvky: 598
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde spustit program ze serveru

Příspěvekod TRNX » 26 bře 2018 12:46

Up - program stále nejde na PC

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde spustit program ze serveru

Příspěvekod petr22 » 26 bře 2018 13:51

"Hodil jsem její starý notebook do továrního nastavení, nainstaloval vše potřebné, připojil do domény"

Jestli se timhle zpusobem u vas instaluji pocitace tak se nediv, ze to nefunguje.

Udelat tohle spravce site u nas, tak si jde rovnou pro vypoved.

Budto pouzit Sysprep, nebo vzdy cista instalace.

Puvodni problem bych resil pouze pokud se vyskytuje i na spravne instalovanem PC v domene.

Uživatelský avatar
TRNX
Level 3
Level 3
Příspěvky: 598
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde spustit program ze serveru

Příspěvekod TRNX » 26 bře 2018 14:15

"Jestli se timhle zpusobem u vas instaluji pocitace tak se nediv, ze to nefunguje."

Neinstalují, to je starý notebook, který jsem chtěl jen hodit do stavu, kdy v něm nebyl takový bordel. Nepotřeboval jsem dělat čistou instalaci, protože ntb půjde k vyřazení, potřeboval jsem jen na něm vyzkoušet, jestli tu bude program fungovat. A pro tvou informaci, na tom notebooku jak už jsem psal to funguje. Nefunguje to na PC, který je nový. Ještě jednou. První 2 měsíce to na něm fungovalo v pořádku, potom přestalo. Ano, z ničeho nic. Navíc jsem ten program ze serveru skoro nepoužíval. Na PC se mezi dobou kdy ten SW fungoval a pak přestal jen Oracle VM VirtualBox.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Správne nastavenie Serveru + Nextcloudu Příloha(y)
    od mimi973 » 26 úno 2024 15:40 » v Administrace sítě
    0
    632
    od mimi973 Zobrazit poslední příspěvek
    26 úno 2024 15:40
  • info Asus - 18.5.2023 výpadek serveru při aktualizaci firmware
    od FlanK3r » 19 kvě 2023 09:56 » v Sítě - hardware
    0
    1653
    od FlanK3r Zobrazit poslední příspěvek
    19 kvě 2023 09:56
  • Chyba - nelze spustit Příloha(y)
    od Jonáš Brožek » 04 říj 2023 08:32 » v Kancelářské balíky
    1
    2819
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    04 říj 2023 09:25
  • AMD Adrenaline Edition - nelze spustit
    od janekdeeste » 26 zář 2023 07:42 » v Vše ostatní (sw)
    0
    1968
    od janekdeeste Zobrazit poslední příspěvek
    26 zář 2023 07:42
  • Nelze spustit windows defender Příloha(y)
    od PARKR » 19 pro 2023 17:29 » v Windows 11, 10, 8...
    13
    1541
    od PARKR Zobrazit poslední příspěvek
    20 pro 2023 09:18

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů