přihlášení uživatelé - win 10

...

Moderátor: Mods_senior

Marty03
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: duben 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

přihlášení uživatelé - win 10

Příspěvekod Marty03 » 26 dub 2018 08:51

Ahoj prosím o radu / názor: na PC s Win 10 s několika uživatelskými účty (různá oprávnění, bez automatických přihlašování, s individ. přístupovými údaji) ukazuje ikona LD rohu obrazovky přihlášeného i uživatele, který se po zapnutí nepřihlásil (a má účet pouze na tomto PC), a tudíž i při vypínání naskakuje hlášení přihlášeného tohoto dalšího uživatele a rizika ztráty dat.
Neumím si uvedené vysvětlit. Jak jsem psal, uvedený uživatel se musí přihlašovat s přístup. údaji a ty ani při opakovaných zkouškách nebyly zadány.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: přihlášení uživatelé - win 10

Příspěvekod ITCrowd » 26 dub 2018 09:07

Vítej na PC-HELP!
Ten zobrazovaný uživatel se skutečně odhlásil?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Marty03
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: duben 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: přihlášení uživatelé - win 10

Příspěvekod Marty03 » 26 dub 2018 13:26

Ano. Mohu se za něj přihlásit i odhlásit jej. Objeví se jako přihlášený i po vypnutí / zapnutí PC. Nicméně co jsem zapomněl v úvodu uvést - ne vždy, nevysledoval jsem tam pravidlo.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: přihlášení uživatelé - win 10

Příspěvekod ITCrowd » 26 dub 2018 17:12

Další možnost, která tohle může vyvolet je ta, že uživatel je na PC přihlášen přes síť. Tedy má lokální účet a přistupuje k souborům přes síť.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Marty03
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: duben 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: přihlášení uživatelé - win 10

Příspěvekod Marty03 » 27 dub 2018 13:25

To bych chápal, jenže on se nepřihlašuje a hlavně jsem to znovu zkoušel, stane se to i v případě, že comp není vůbec připojen do sítě - drátové i bezdrátové. Nechápu to. Přihlášení zmizí, když se na něj přihlásím a odhlásím. Tz. pustím comp, není v síti, přihlásím se na sebe, kouknu na ikonu vlevo dole na přihlášené uživatele a vidím ho tam.

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10920
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: přihlášení uživatelé - win 10

Příspěvekod zeus » 27 dub 2018 14:57

Ukaz mi tu ikonu, nejsem si jisty, co tim myslis.
Co Moznosti prihlaseni Ochrana osobnich udaju - Pouzivat moje prihlasovaci udaje k automatickemu dokonceni...
Ve W10 nejde zakazat Prepinani uzivatelu?
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Marty03
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: duben 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: přihlášení uživatelé - win 10

Příspěvekod Marty03 » 02 kvě 2018 10:40

Díky, bylo to ono (pro případ restartu při upgrade) + zákaz rychlého startu. To jsou ty vylepšené funkcionality win...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů