FlashGet

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: FlashGet

Příspěvekod Romaine » 02 led 2009 22:27

Tak to mě nic nenapadá. Akorát zkus se v nastavení kouknout, jestli nemáš nastavenou maximální rychlost stahování na 10kb/s. Chyba musí být fakt u tebe. nebo možná firewall nebo nějaký takový program..
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

Reklama
martoh
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: FlashGet

Příspěvekod martoh » 02 led 2009 23:03

Mám ho od včera stažený a nainstalovaný, ale vůbec nevím jak tam vložit odkaz pro stahování. Pokud kliknu ze schránky, tak se vůbec nic neděje, i když ho mám zkopírovaný :huh: Myslím ten Cryptload

Hillary
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: leden 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: FlashGet

Příspěvekod Hillary » 02 led 2009 23:55

Ahoj prosim potrebujem pomoc ja som si zablokovala pc heslom a neviem sa dostat do admin. konta pomozte mi neda sa to nejako obist?????

richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8726
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: FlashGet

Příspěvekod richchie » 03 led 2009 00:07

Teedok píše:Proto ti radim aby jsi si stáhl Cryptload už jsem psal z čeho umí stahovat...pokud na dané stránce potřebuješ heslo pro stáhnutí, samo se vygeneruje a pokud ho to vygeneruje špatně tak znoa a tak dále dokud se netrefí(většinou je to na poprvé).mě to stahuje nejvíc 250Kb/s a nejmíň i s bitlordem 200Kb/s takže je to fakt dokonalej program a navíc je to freewaer... a má ještě mnoho výhod


Jistě si si přečetl i tohle

http://download.chip.eu/cz/CryptLoad_1333997.html

Myslim si že na stahování ze share servrů bohatě stačí prográmek který jsem navrhl.Dále i rapget-usdownloader.Pokud chce někdo stahovat z těchto naplno a neomezeně musí mít zaplaceno.Pokud free tak je to omezeno např.rychlostí stahování nebo čekací dobou mezi stahováním atd.Pokud FlashGet nevim proč nechodí na normálních servrech které podporují vícenásobné stahování tak je snadné vyzkoušet nějaký jiný.

http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/download_manazery/?g%5Bo%5D=nazev;asc

Uživatelský avatar
Teedok
Level 3
Level 3
Příspěvky: 554
Registrován: prosinec 08
Bydliště: Jablonec nad nisou
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: FlashGet

Příspěvekod Teedok » 02 bře 2009 07:12

Kdysi jsem taky používal flash get a problém jsem měl podobný jako ty...nakonec to bylo firewalem...
Freerapid 4ever


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů