Jak rozchodit mikrofon? (vyřešeno)

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Jak rozchodit mikrofon? (vyřešeno)

Příspěvekod Jan Pašek » 05 dub 2006 20:27

Poraďte ja k na SoudMax z mikrofonu nevyždímu na nahávání ani hlásku. Je pravda že sem ten program co je k tomu na liště (icona bílý trojuhelník v modrém poli) předtím než sem si pořídil nové PC nikdy neviděl a neumím s ním zacházet. Když je to englisch sem z toho lama. Nedal by se aspoň počeštit. Je možné že největší chybou v HW sem já sám pomůžete mi to napravit?
Zde představuji své nové PC
http://das-konsult.cz/forum/album_pic.php?pic_id=481
http://das-konsult.cz/forum/album_pic.php?pic_id=482
http://das-konsult.cz/forum/album_pic.php?pic_id=483

[color=red]/změna nadpisu
/mikel[/color]
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 05 dub 2006 22:52

Zkus pohledět na http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=4432&highlight=
A kdybys dal do hledání Mikrofon, vysypalo by to na tebe řadu odkazů, na kterých se řeší problém nehrajícího, případně nenahrávajícího mikrofonu :lama:

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 05 dub 2006 23:19

Soráč chtělo to trochu víc klidu a udělat kalibraci v nastavení už z toho něco leze. dík za snahu.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 06 dub 2006 11:08

Je fajn, že sis poradil, ale máš tam něco nedoinstalované. Hned na prvním místě je nějaké neznámé zařízení a to je kosočtvercovina, wokna by měla znát všechna zařízení a co ta disketovka? Ty jí nemáš?
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 06 dub 2006 11:28

Karlos to neznámé zařízení bych taky rád věděl zatím sem se nedostal k tomu zavolat známému co ten komp dodal budu toho po něm chtít víc nebo si možná z něčím poradím sám. A ta a mechanika tam fyzicky není a taky mne to zarazilo tak sem jí alespoň zakázal. Tyhlety HW drobnosti postupně dořeším jak to bude jakž takž SW v kupě. prostě až rodina přestane otravovat jakto že to neumí a proč mne to tam nepustí.

Hele ty si vlastně přítel starého dosu ty bys mohl mít to co já marně hledám pod dosem býval prográmek který ti za pomoci laplink kabelu Propojil přez LPT porty 2 PC takže si moh dojit z jednoho do druhýho potřeboval by sem vydojit starou 486 DX co mi tam zbyla. akorát nevím jestli by se tan můj nový PC musel nabotovat z cd rovnou do DOS nebo jestli to můžu pustit z woken. Jo a ze starého dosu na kterým sem se učil už nemám nic a 90% věcí sem zapoměl.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 06 dub 2006 11:56

Z dědečka DOSe mi zbyla jenom bootovací disketa, VolkovCommander, chytrá knížka a nostalgické vzpomínky. Ale mám ve skříni starý motes s WIN95 a z něj by se to snad dalo vydojit. Ale tahat data takhle je porod, kdysi jsem to zkoušel a doporučil bych ti na to jít nejjednodušším a daleko rychlejším postupem. Ten starý disk připoj do nové sestavy, vysosej a vyhoď.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 06 dub 2006 12:09

Víš že sem si ten novej komp nestavěl takže je v záruce tudíž do HW sám nepolezu navíc ty disky sou tak starý a malý že nevým jestli by je wokna vůbec našli. a botovat je ručně fuj z toho už sem vyrost a vůbec už bych to asi nezvlád. Jo a Boot vod dosu kukni co ta všechno naš za subory ja vim ze ten programek co shanim se menoval nejak Llink a ja si ho vzdicky pridaval k bot spolecně z nejakym jednoduchym manazerem a textakem když sem jeste dělal do dosa.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 06 dub 2006 12:42

Když ho tak moc sháníš, tak jsem ti ho našel. :D
http://www.uv.tietgen.dk/staff/mlha/Download/DOS/
Je to Interlink a Intersvr.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 06 dub 2006 16:21

Karlos zapoměl sem ti poděkovat soráč.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Permanentně zaplý mikrofon Příloha(y)
    od MachrCZ » 06 říj 2023 18:22 » v Windows 11, 10, 8...
    13
    4424
    od MachrCZ Zobrazit poslední příspěvek
    19 lis 2023 16:00
  • Nacenění PC + monitor a mikrofon
    od elfin52 » 09 srp 2023 21:38 » v P: Hardware
    2
    1988
    od elfin52 Zobrazit poslední příspěvek
    10 srp 2023 16:19
  • Přestal mi fungovat mikrofon s kamerou
    od Minapark » 23 úno 2024 19:07 » v Problémy s hardwarem
    4
    756
    od Minapark Zobrazit poslední příspěvek
    28 úno 2024 20:30
  • Výstupní zvuk zaznamenává mikrofon i systém
    od Beyourself » 04 srp 2023 12:15 » v Vše ostatní (sw)
    1
    1860
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 18:11

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů