JAlbum

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
jiribori
Level 3
Level 3
Příspěvky: 437
Registrován: leden 06
Bydliště: Svídnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

JAlbum

Příspěvekod jiribori » 19 dub 2006 17:26

Po nainstalování programu JAlbum (slouží k vytváření webových galerií) je všechno v pohodě, ale když dám Správce úloh a kartu Výkon, tak tady mám využití CPU a stránkovací soubor červeně a přitom CPU běží na 0 - 10 % a stránkovací soubor 323 MB z 1695 MB možných, takže vytížením to být asi nemůže. Tak nevíte čím je to možné? Díky za odpověď.
P.S.: Dělá mi to jen tento program po vypnutí je vše OK. Pro vyzkoušení tady máte odkaz na ten program.

Ještě mě napadlo jestli na to nemůže mít vliv třeba i grafárna - mám nVidia GeForce FX 5600 128 MB.

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 19 dub 2006 18:27

Otevři si Taskmanager a na záložce Výkon otevři nabídku Zobrazit a zruš zatržení u funkce Zobrazit časy jádra. Tedy pokud to bude jen tím.

Uživatelský avatar
jiribori
Level 3
Level 3
Příspěvky: 437
Registrován: leden 06
Bydliště: Svídnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jiribori » 19 dub 2006 18:31

To právě zrušené mám a dělá to i přes to. A teď to začalo dělat i když ten program je vypnutý, ale dělá to jen někdy, tak ho asi odinstaluju a bude pokoj. :idea:

Uživatelský avatar
jiribori
Level 3
Level 3
Příspěvky: 437
Registrován: leden 06
Bydliště: Svídnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jiribori » 19 dub 2006 19:37

Normálně restartoval jsem komp a už to nedělá. To je hustý. Jinak k programu. Můžu jen doporučit. :wink: :wink: :wink:

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 20 dub 2006 07:36

jiribori: doporučovat program, který jsi odinstaloval, protože se ti nelíbilo, co provádí, je docela zajímavé :lol:
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
jiribori
Level 3
Level 3
Příspěvky: 437
Registrován: leden 06
Bydliště: Svídnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jiribori » 20 dub 2006 14:52

mikel: Je klidně možné, že to dělalo, protože jsem po instalaci nerestartoval komp a po restartu to nedělalo, takže ... moje řeči o vychvalování programu, který se ti možná nelíbí, říkám a říkat budu :wink: :wink: :wink: .


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti