Opět Firefox problémy (vyřešeno)

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Opět Firefox problémy (vyřešeno)

Příspěvekod liborek » 25 srp 2006 21:08

Ikdyž oproti Exploreru mám jen problémy zkouším to pořád s Firefoxem.Např.teď nemůžu stáhnout stránku z internetu.Dám:Uložit stránku jako... a potom když kliknu na uložený sobor tak mě to napíše: Soubor c/:fsfjlkjl.....atd nebyl nalezen.Zkontrolujte prosím umístění a zkuste to znovu.Udělá to vždy ať to ukládám jako kompletní nebo HTML.Navíc to není v firefoxu více možností jak stránku uložit?Já jsem v exploreru používal :webový archiv,jediný soubor.To ve firefoxu nejde?Další věc co jsem tu řešil bylo,že nemůžu vee firefofoxu používat svého download man.tak mi bylo poradeno abych si stáhl rozšíření downloadwith.To jsem udělal,ale zaboha nevím co dál.Cpal jsem ho různě do složek ,ale nic to nedělá jak to tam mám dát?Stáhl jsem to vůbec dobře ?Mám to jak soubor XPI.Firefox je na tom asi dobře s tou bezpečností,ale jinak...Už jsem to psal jednou,asi se vrátím k Exploreru. :?

Reklama
Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod krtenek » 25 srp 2006 21:26

To je divný. Na notebooku mám FF jako výchozí prohlížeč a ukládání a otvírání funguje. Ukládám jako "Webová stránky,kompletní". Formát MHT jako IE neumí. A ten download manažer - já používám poslední freeware verzi programu Net Transport.

Zkus Safe Mode nebo vytvoř nový profil a zkus to v něm. Možná je stávající nějak pocuchanej.

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 25 srp 2006 21:37

Já mám Download Accelerator,ale jak ho mám spusstit ve firefoxu?Tam se mi nabízí jen správce stahování integrovanej.Ale ten je pomalý a ani nevím jestli vůbec umí např.při přerušení opět jet dál./Umí právě jsem to zkusil/Právě abych ho tam mohl používat tak prý mám tam dát ten modul downloadwhite,ale nevím jak.S tím Safe Mode to myslíš jak?
Naposledy upravil(a) liborek dne 25 srp 2006 21:42, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
gena17
Level 3
Level 3
Příspěvky: 503
Registrován: duben 06
Bydliště: Břeclav
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod gena17 » 25 srp 2006 21:39

tak to je opravdu divné protože mě to funguje když chci uložit stranku kam se chci vratit tak bez problémů :idea: a ted sem uložil stránku taky takže bych to skusil přeinstalovat .No uvidíš a dej vědět :idea:

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 25 srp 2006 21:50

Tak jsem ten Firefox přeinstaloval a už to jde stáhnout.To by mě napadlo až jako poslední.Ještě ,že tu někdo je.Dík. :bigups: Teď ještě vyřešit jak bych mohl používat svůjk stahovač?

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 25 srp 2006 22:02

liborek píše:Tak jsem ten Firefox přeinstaloval a už to jde stáhnout.To by mě napadlo až jako poslední.Ještě ,že tu někdo je.Dík. :bigups: Teď ještě vyřešit jak bych mohl používat svůjk stahovač?


Instalace zásuvného modulu:
http://www.czilla.cz/doplnky/zasuvne-moduly/
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 25 srp 2006 22:11

tak ještě než přišla odpověď tak jsem na to přišel jinak.Otevřel jsem instalaci přes Otevřít soubor v nabídce Soubor.A tohle si taky přečtu.TeĎ ale musím stejně zkoušet dál,protože ten downloadwhite co jsem stáhl tak ta verze zase nejede s mojí verzí firefoxu.Tak to musím popřehazovat.Dík.

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 25 srp 2006 22:24

Tak kurva...že jsem tak sprostý nainstaloval jsem nejn ovější MF a stejně mi to píše,že doplněk downloadwhite 0.0.7 není kompatibilní a verzí firefox co mám je na verzi 7+ a 1.05?nebo tak nějak bla bla.Co to je zase za verze když mám nejnovější?Nebo to tam musím ještě nějaký moduly dát jiný aby mi fungoval tenhle.Nebo tam musím dát nějakou starou verzi?Já se na to...Sakra ještě fakt chci slyšet jaká je to paráda s firefoxem pracovat...určitě ne pro ty co to používají jen tak zběžně!Možná ta bezpečnost..Úplně tupý snad nejsem ,ale s explorerem jsem byl na netu a ani jsem o něm nevěděl.Tady pořád něco řeším.

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 25 srp 2006 22:49

no musíš se smířit s tím že Firefox není pro blbce....v exploreru se tě sice nic na nic neptalo ale jak to pak dopadlo...řekl bych že pro tebe by bylo lepší použít např nadstavbu exploreru maxthon..umí toho dost a na nic se tě neptá..já zůstanu u FF...
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod krtenek » 25 srp 2006 22:52

Já s nim pracuju pořád.
Zkus vyhledat aktualizaci toho rozšíření: Nástroje - Správce rozšíření - Vyhledat aktualizace.
A ten Safe Mode: C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe -safe-mode

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 26 srp 2006 11:12

Anebo bys taky mohl vyzkoušet Operu. :wink:
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 26 srp 2006 15:41

Tak jsem se dívalo a žádná aktuální verze tohoto rozšíření není.Poslední je 7.0.0.Tak jedině starší firefox.Pokud jde o ty blbce.Já jen,že když je to tak vstřícný vůči uživatelům,proč musím používat jejich stahovač a ne jiný?Poraďte jak to zařídit abych mohl používat svůj Download Express.Přece by to mělo nějak jít.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Proč je na WIN 7 Firefox ESR?
    od atari » 18 črc 2023 11:09 » v Internet a internetové prohlížeče
    1
    1898
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    18 črc 2023 13:06
  • Problémy s VPN
    od sitovysamuraj » 08 led 2024 21:03 » v Administrace sítě
    2
    1267
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    08 led 2024 21:47
  • Problémy s ram/gpu
    od Bayani » 23 úno 2024 07:24 » v Problémy s hardwarem
    4
    629
    od Bayani Zobrazit poslední příspěvek
    23 úno 2024 07:44
  • Problémy s SSD kartou
    od Karill » 29 srp 2023 16:52 » v Problémy s hardwarem
    2
    1294
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    29 srp 2023 23:09
  • problémy s diskem Příloha(y)
    od OvonH » 10 dub 2024 17:03 » v Problémy s hardwarem
    11
    1379
    od BL!zZard Zobrazit poslední příspěvek
    11 dub 2024 15:42

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů