Následky zaviování

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
MaxDamageCZ
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 355
Registrován: červenec 09
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Následky zaviování

Příspěvekod MaxDamageCZ » 12 lis 2011 16:49

Zdravím, nedávno jsem dořešil problém se zavirováním PC viewtopic.php?f=70&t=76252 , bohužel však zůstaly následky. Za prvé je to ztráta možnosti se jakkoli připojit k internetu. Ikonka wifi na liště se zcela ztratila, v ovladačích to vak tvrdí, že je vše OK. Druhý problém, který zůstal je ztráta některých grafických prvků windows 7, vše vypadá jako v nějakém starém windowsu, nelze zapnout prvky aero ani měnit pozadí. Obnovení systému jsem zkoušel, ale tvrdí to, že nemám uložené žádné body obnovy. Díky

--- Doplnění předchozího příspěvku (12 Lis 2011 16:48) ---

Zatím žádná změna, zkoušel jsem nabootovat win 7 z USB, abych se jej pokusil přeinstalovat nebo nějak opravit, ale po vložení usb před zapnutím pc se to při úvodní bootovací obrazovce zasekne a za několik sekund restartuje. Když jsem to zkusil zapnout přímo ze systému, nahlásilo mi to, že "Systém Windows nemohl načíst informace o discích v tomto počítači", takže už nemůžu ani reinstalovat systém. Nevíte někdo co s tím? Díky
AMD Athlon II X4 640 3.00Ghz Ram 4 GB, Win 7 64 bit, Grafika ATI Radeon HD 4600 series 1GB, HDD 600GB


Iphone 3g 16gb černý

Reklama
Uživatelský avatar
Orcus
člen Security týmu
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10645
Registrován: duben 10
Bydliště: Okolo rostou 3 růže =o)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Následky zaviování

Příspěvekod Orcus » 12 lis 2011 17:01

Tak pokud seš smířenej s reinstalaci widlí, tak směle do toho. Máš-li iso (třeba seš na technetu) nebo instalační disk Win7 tak nástroj na to je zde, včetně popisu.

http://download.cnet.com/Windows-7-USB- ... 72600.html
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí. :fire:



Log z HJT vkládejte do HJT sekce. Je-li moc dlouhý, rozděl jej do více zpráv.

Pár rad k bezpečnosti PC.

Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto, jaro3 a Diallix

Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše fórum.

Uživatelský avatar
MaxDamageCZ
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 355
Registrován: červenec 09
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Následky zaviování

Příspěvekod MaxDamageCZ » 12 lis 2011 17:07

No jo, jenže v tom je právě ten problém, v BIOSu jsem nastavil boot z USB, udělal bootovací flash, vypl PC, vložil flashku, zapnul a zamrzlo to u velkého nápisu "ACER", který se rozsvítí hned poté, co ntb zapnu. A instalační DvD bohužel nemám, na noťasu už z obchodu byly nainstalované W7 a jediné, co jsem dostal je nálepka zespoda s aktivačním klíčem. Mohl bych to vypálit na jiném PC a zkusit boot z mechaniky, ale bohužel momentálně nemám přístup k PC s vypalovačkou.
AMD Athlon II X4 640 3.00Ghz Ram 4 GB, Win 7 64 bit, Grafika ATI Radeon HD 4600 series 1GB, HDD 600GB


Iphone 3g 16gb černý

Uživatelský avatar
Orcus
člen Security týmu
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10645
Registrován: duben 10
Bydliště: Okolo rostou 3 růže =o)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Následky zaviování

Příspěvekod Orcus » 12 lis 2011 18:59

Pokud už tam byl OS nainstalovanej a nedostal si instalační CD, potom lze obnovit OS z recovery oddílu, který uvede ntb do továrního nastavení. Jen bych předem zálohoval data, abys o něco nepřišel.
Láska hřeje, ale uhlí je uhlí. :fire:



Log z HJT vkládejte do HJT sekce. Je-li moc dlouhý, rozděl jej do více zpráv.

Pár rad k bezpečnosti PC.

Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto, jaro3 a Diallix

Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše fórum.


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů