Zabezpečení PC, problémi s utoky na pc

...

Moderátor: Mods_senior

Marwvek
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 697
Registrován: srpen 09
Bydliště: Tachov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Zabezpečení PC, problémi s utoky na pc

Příspěvekod Marwvek » 13 lis 2011 22:02

Dobry den, drive jsem pouzival kaspersky 2012 internet security, nyní mi vyprsela platnost a hledám jiný lepší program. mel jsem problemi s utoky na pc, jak viry tak pokusy o průnik pres firewall. nekolikrat mi nekdo ukradl ucet na jinych forech (heslo) a psal za me.. niní hledám jiný nejlípe firewall comodo, o tom jsem cetl ze je dobry a antivir, ted mam prozatim trial KAV a COMODO firewall ale pocitac beha strasne pomalu, jak start (6min) tak vypínání (4min). potrebuji neco rychlejsiho, dekuji za typy

Reklama
Marwvek
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 697
Registrován: srpen 09
Bydliště: Tachov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Zabezpečení PC, problémi s utoky na pc

Příspěvekod Marwvek » 20 lis 2011 20:33

napadlo me jestli nekdo nemate zkusenosti s tim COMODO internet security s tim free

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zabezpečení PC, problémi s utoky na pc

Příspěvekod Luboš » 20 lis 2011 20:44

Pomalejší start i ukončování Windows nemusí nutně záviset od antivirového programu. Přesněji - pokud nemáš nastavenou automatickou aktualizaci datových souborů při startu systému. Podívej se např. také přes msconfig do sekce programů spouštěných při startu. Třeba tam máš automatické spouštění kontroly nových verzí na internetu těch programů, které nemusíš nutně kontrolovat při startu (třeba aktualizace Javy anebo obecně ovladačů), takže si je v tomto seznamu zablokuj a kontroly prováděj během spuštěného systému ručně (na tvoje výslovné požádání). Nebude také k zahození projet si tvůj systém antispywarovým programem, použít programy CCleaner, MBAM, HijackThis apod. (o všech uvedených programech nájdeš použití i na tomto fóru v příslušné sekci). Také je vhodné čas od času provést defragmentaci systémového disku, odstranit nepotřebné dočasné soubory apod. Pak možná zjistíš, že zpomalení nemělo příčinu v používaném antivirovém programu.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Marwvek
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 697
Registrován: srpen 09
Bydliště: Tachov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Zabezpečení PC, problémi s utoky na pc

Příspěvekod Marwvek » 20 lis 2011 20:49

ted jsem odinstaloval firewall a antivir a zase to bezi v pohode.. defragmentaci provádím každá den podle plánu a ccleaner a MBAM pouzivam zhruba jednou do tydne. spomaleni je ve firewallu nebo v antiviru.. a rucne spoustet :/ zdlouhavé. pocitac potrebuji aby se co spustil a hned bezev ve skole nemam moc casu spoustet antivir kazdou hodinu


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Zabezpečení firemního PC (Heslo)
    od KRA » 04 srp 2023 10:23 » v Vše ostatní (hw)
    4
    1087
    od Martab Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 12:48
  • Nesprávný klíč k zabezpečení domácí sítě Příloha(y)
    od dedky » 16 dub 2024 12:12 » v Sítě - hardware
    4
    586
    od dedky Zobrazit poslední příspěvek
    17 dub 2024 15:16
  • Nastavení zabezpečení internetu zabránilo v otevření jednoho nebo více souborů Příloha(y)
    od magnator » 06 čer 2023 10:23 » v Windows 11, 10, 8...
    3
    1926
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    06 čer 2023 21:22

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů