Jak vytvořit DVD z fotografií

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Funstorm007
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2015
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak vytvořit DVD z fotografií

Příspěvekod Funstorm007 » 07 led 2012 00:13

Jo, je jich spousta ale proto jsem založil toto téma, abych nemusel stahovat, instalovat a zkoušet 50 programů přičemž bych ani neměl jistotu, že vytvoří co potřebuji... Ani nevím, kde jsem to v tom Neru vyhrabal ale tam, kde jsem byl menu vytvořit rozhodně nešlo. Ten APC také určitě vyzkouším. Představoval bych si menu s hudbou na pozadí a nějakou to možností editace... alespoň vlastní obrázek na pozadí.

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Jak vytvořit DVD z fotografií

Příspěvekod guest » 07 led 2012 00:17

Obrázek na pozadí, tlačítka menu vyplněná obrázkem a popisem + hudbu umí právě Nero Vision. Víc ti bohužel neporadím, protože s fotografiemi jsem v tom nedělal, jenom videa.

V příkladu jsem to zkusil narychlo s obrázky. Ať tě nemate že je to SVCD, mám doplněk DVD a tak se to automaticky upraví a vypálí na DVD. Bohužel žádné fotky ve velkém rozlišení zde nemám /na druhém rozhašeném PC/, ale když to schroustne video tak fotku o 6MB taky.
Přílohy
Test.JPG

Uživatelský avatar
Funstorm007
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2015
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak vytvořit DVD z fotografií

Příspěvekod Funstorm007 » 07 led 2012 00:30

No, to je právě to. Bojím se, že DVD nepůjde udělat jinak než v jednom ze standardů velice vzdálených od FHD což by byla velká škoda když jsou fotky tak kvalitní... Zase nechci aby mi na obrazovce jen problikali fotky a kde nic tu nic.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Jak vytvořit DVD z fotografií

Příspěvekod guest » 07 led 2012 00:35

Nemyslím že by to bylo tak tragické, ostatně viděl jsem pár zdařilých prezentací. Všechny programy co znám jsou placené a pracují asi jen s rozlišením DVD /??/. Pokud by byl nějaký výrazně lepší, pak by byl asi dost drahý.

Uživatelský avatar
Funstorm007
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2015
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak vytvořit DVD z fotografií

Příspěvekod Funstorm007 » 07 led 2012 00:40

Mno, tak jsem to trošku študoval a v té 11 není Nero Vision. Používal jsem a stále na vypalování používám stařičkou 7 v Ultra Edici a ta mi plně vyhovuje. A jak jsem se teď dozvěděl, je tam Nero Vision, možnost vytvožení DVD prezentace jako klasické DVD a pak jako AVCHD a tam jde nastavit plná kvalita FHD rozlišení což je super ale zase nevím, zda tam půjde vytvořit to menu...

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Jak vytvořit DVD z fotografií

Příspěvekod guest » 07 led 2012 00:45

Tak já mám Nero 6.6.0.16 a Nero Vision 3.1.0.21 a tam to jde. Proč by to nešlo ve vyšší verzi?

Zkus to, za to nic nedáš, jenom pár hodin času. Stejně ti nic jiného nezbývá. :lol:

Uživatelský avatar
Funstorm007
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2015
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak vytvořit DVD z fotografií

Příspěvekod Funstorm007 » 07 led 2012 00:54

Jo, v tej sedmičce to je ale v té jedenáctce už to nevidím... Zítra se podívám, jestli tam vůbec být má. Vlastně už dnes, jen za pár hodin až se dobiju... :D

Uživatelský avatar
Damned
Tvůrce článků
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8353
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Rokycany
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak vytvořit DVD z fotografií

Příspěvekod Damned » 07 led 2012 05:16

Já jsem si udělal slideshow fotek a taky nějaký klip z fotek v Photo DVD Maker. Spousta možností,šablony, uložení, včetně AVCHD, Blu-Ray nebo MPEG či webové prezentace. Nedělám si iluze, že by si nenašel někde na netu klíč. Já jsem ho jen přeložil, tak ho mám zdarma. Co znám ohlasy, tak jen kladné.
Lze určitě i VSO PhotoDVD, tam je možno nastavit DVD Menu dle vlastního přání.
Nic není nemožné, proto tam, kde jsme s rozumem v koncích, neváháme použít kladivo.
Chceš-li vědět, co je nového, podívej se do starých knih.
Damnedovy češtiny - překlady programů pro údržbu PC
HiJackThis 2+návod FCleaner+čeština Wise Registry Cleaner

Uživatelský avatar
Funstorm007
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2015
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak vytvořit DVD z fotografií

Příspěvekod Funstorm007 » 07 led 2012 12:37

OK, no pokud jde udělat i menu a je možnost FHD tak by to mohlo být co potřebuji :) Díky, vyzkouším a dám vědět.

Uživatelský avatar
Funstorm007
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2015
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak vytvořit DVD z fotografií

Příspěvekod Funstorm007 » 08 led 2012 02:03

Jo, vypadá to dobře akorát jsem tedy zjistil, že AVCHD použít nemohu kvůli kontejneru MKV, který moje kino nesežvejká takže jsem udělal test za použití HD videa (kontejner MP4) s výstupem FHD a vylezl mi z toho soubor avšak bez menu. Je to protože tam menu být nemůže, protože jsem něco udělal špatně, nebo? BTW, za použití AVCHD vyleze též 1 soubor ne?


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti