NEUKAZUJE CDROM

...

Moderátor: Mods_senior

BLAKE
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

NEUKAZUJE CDROM

Příspěvekod BLAKE » 15 úno 2012 18:43

Zdravím, potrebujem pomôcť...Môj problém je nasledujúci : V PC mám klasickú mechaniku...Po vložení CD sa CD normálne roztočí všetko ide v poriadku... V PC som si ale všimol že mi ju nezobrazuje, po kliknutí na "tento počítač" CDRomku. Ukazuje mi iba disky C a D (lokálne disky) CDRom mi nezobrazuje, ani v Daemon Tools. Hlavným problémom je že dosť často inštalujem súbory formátu ISO. (Cez Daemon)...Daemon mi nechce zobraziť žiadne virtuálne zariadenia...Ukazuje mi tam jedine : "[SCSI -0] - Neplatný" ak chcem k nemu pripojiť obraz tak ho napíše do "Katalógu obrazov" ale nepripojí a nespustí ho...
Keď som v Ovládacích paneloch zobrazuje mi : DTSOFT Virtual CDRom Device, vyhalsuje mi pri ňom : Ovladač zařízení pro tento hardware nelze zavést. Ovladač je pravděpodobně poškozený nebo zcela chybí. (Kód 39). Keď dam ovladač aktualizovať cez Windows vyhladávanie tak mi napíše že Ovladač je aktuálni...
Prosím vás o rady ktoré by mi mohli nejako pomôcť.....Za ochotu vopred ďakujem...

Reklama
Uživatelský avatar
tux
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9620
Registrován: červenec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NEUKAZUJE CDROM

Příspěvekod tux » 15 úno 2012 18:45

Když ten ovladač odebereš a restartuješ PC tak se stane co?
Just Fucking Google It!

BLAKE
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NEUKAZUJE CDROM

Příspěvekod BLAKE » 15 úno 2012 18:47

Skúšal som aj to : Začalo ho inštalovať ale vyhlási chybu že inštalácia neúspešná


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti