w7.ovladace stare tiskarny Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Hankovec
Level 1
Level 1
Příspěvky: 97
Registrován: listopad 07
Bydliště: Teplice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

w7.ovladace stare tiskarny

Příspěvekod Hankovec » 22 dub 2012 22:30

Takže mam takový problém. Mam starou tiskárnu a to Citizen swift 24e ... na googlu sem nenasel zadnej vhodnej odkaz tak vlozim obrazek.

Obrázek

Ano je to stara tiskarna, ale slouzi dobre. Teď zase k problému...nedaří se mi úspěšně nainstalovat ovladače této tiskárny, protože defaultně ve w7 nejsou. Co jsem hledal na internetu návody tak ty nefungovaly.Byl bych rád, kdyby mi tu někdo mohl poradit něakou možnost jak zprovoznit tuto tiskárnu. V krajním případě bych klidně zvážil koupi něaké levné malé tiskárny pokud by to s touto již nešlo. Díky moc za rychlou odpověď.

Reklama
d1amond
člen HW spec týmu
Elite Level 12
Elite Level 12
Příspěvky: 16106
Registrován: květen 08
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: w7.ovladace stare tiskarny

Příspěvekod d1amond » 22 dub 2012 22:41

Nenajdeš tiskárnu, která má hospodárnější tisk než jehla. Proto je mají v oblibě účetní, ale naštěstí už je to pomalu překonané. Pokud na W7 ovladač není, tak prostě nepůjde.
Zvážil bych novou tiskárnu a nebo zpět XP.
Nikdy neříkej, že to nejde, protože se najde někdo, kdo o tom neví a udělá to!
Chcete si nechat sestavit nový počítač?

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: w7.ovladace stare tiskarny

Příspěvekod ITCrowd » 22 dub 2012 22:55

Zkoušej. Je to jehla, tak třeba na něco půjde. Já mám Epson LQ-100. Ovladače na Win7 taky nejsou, ale běží s ovladačem "EPSON LQ Series 1 (136)", který je součástí Win7.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
Hankovec
Level 1
Level 1
Příspěvky: 97
Registrován: listopad 07
Bydliště: Teplice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: w7.ovladace stare tiskarny  Vyřešeno

Příspěvekod Hankovec » 22 dub 2012 23:00

Je pravda ... nezkusil sme všechny ovladače, které jsou ve win7 v nabýdce, takže to půjde na řadu zítra s tím, že máme doma ještě http://www.czc.cz/epson-stylus-dx4400/47345/produkt ... její provoz byl dřív ( když sme ji fasovali ) docela drahej tak sme právě používali tu jehlu, ale teď když se koukám na http://www.colurum.cz/eshop/epson/ tak cena 1 barvy je 50kč což neni nic extra drahého. Ale i přesto ta jehla ... prostě 1 páska tak na rok možná i 2 :D to asi těžko tahle epsonka vyváží i kdyby se barvy rozdávaly zadarmo.

Tak to sem se překouk ... sem myslel, že budou mít zdarma osobní odběr, ale za každou zakoupenou barvu je 50kč za dovážku ještě ...


edit2: Ještě sem našel že by to mělo fungovat s ovladačem na Epson LQ 850 ... vyzkouším zítra a budu doufat.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů