Výběr podložky a myši Vyřešeno

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

adabo
Level 1
Level 1
Příspěvky: 76
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Výběr podložky a myši

Příspěvekod adabo » 27 srp 2013 13:22

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jakou myš by jste mi doporučili, nebo pokud by jste mi schválili myš, kterou jsem si již vybral?
Nemůžu se rozhodnout mezi optickejma a laserovejma, protože laserový jsou zkrátka vhodné i na stole bez podložky, každopádně já si budu vybírat i podložku, takže tahle výhoda jde stranou..

Vybírám si myš do 1 tisíce, to samý podložku do 1 tisíce, bude sloužit hlavně k hraní MOBA a FPS her.

Můj favorit je tato myš: http://www.czc.cz/ozone-xenon-cervena/132887/produkt
, ale setkal jsem se s hodně velkou kritikou co jsem tak koukal na anglické recenze na youtubu atd.

Na podložky jsem ještě moc nekoukal, ale byla by asi od razeru, Razer vespula, nebo tato http://www.czc.cz/razer-goliathus-fragg ... 70/produkt

Kdyby měl někdo nějaké jiné tipy a návrhy, jakou myš bych si měl koupit, nebo o ní popřemýšlet, tak prosím napište.

A ještě bych chtěl prosím vysvětlit, jestli tedy je lepší optická, nebo laserová myš k účelům, které jsem napsal, a pokud laserová, tak jaká prosím? Do 1 tisíce.

--- Doplnění předchozího příspěvku (27 Srp 2013 13:53) ---

http://www.alza.cz/tesoro-gungnir-d405971.htm
Tady ještě jeden tip.

Reklama
adabo
Level 1
Level 1
Příspěvky: 76
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr podložky a myši

Příspěvekod adabo » 01 zář 2013 08:01

bump

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Výběr podložky a myši

Příspěvekod Speed_dead » 01 zář 2013 12:33

Pokud chceš lepší podložku, tak existují rychlý a pomalý. Ta co sis vybral je pomalá. Ani jeden druh není špatný. Záleží na tvým způsobu hraní.

Pomalá podložka se od rychlý liší především tím, že na rychlé stačí sebemenší síla na myš a myš se hýbe. Na pomalé při nepatrné (téměř nulové) síle se myš zastaví. Mě osobně vyhovuje pomalá - textilní. Jelikož na rychlý podložce se musí myš aktivně brzdit. Na rychlé podložce musí zůstat ruka v absolutním klidu - jinak se zaměřovač neustále hýbe třepe. Což u pomalé podložky není třeba - tam je potřeba překonat nepatrný odpor k tomu, aby se myš pohnula. Ale ani jeden z těchto typů není pro hraní nevhodný. Záleží na tobě, zda chceš, aby se myš pohnula při téměř nulové síle a nebo při malé (nepatrně) síle. Jak jsem psal výše. Mě vyhovuje pomalá podložka z toho důvodu, že nejsem schopen udržet ruku v absolutním klidu, aby se zaměřovač nepohnul. U rychlé podložky stačí nepatrně zvětšit tlak na myš a ta se pohne, u pomalé to nevadí.

Razer dělá vinikající myši, s jejich podložkami nemám zkušenosti. Nicméně bych z nich neměl obavy, že bude vyloženě špatná.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

Uživatelský avatar
Oxxid
člen BSOD týmu
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6194
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr podložky a myši

Příspěvekod Oxxid » 01 zář 2013 12:47

Určitě optiku, laser je akorát k zlosti.

Myš je sice přes limit ale o to jsem vzal levnější podlozku., dohromady to nepřesáhne 2000.

http://www.czc.cz/razer-deathadder-2013/122308/produkt
+
http://www.czc.cz/steelseries-qck-limit ... tiunnqfrn5

Uživatelský avatar
vinchi9
Level 2
Level 2
Příspěvky: 218
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr podložky a myši

Příspěvekod vinchi9 » 01 zář 2013 12:59

Souhlasím s Oxxidem, sám vlastním podložku Steelseries QcK a jsem s ní spokojen. Když se zašpinila, jednoduše jsem strčil pod kohoutek a po uschnutí byla jako nová. Doporučuji. Jinak Steelseries mají i jiné velikosti a potisky.
CPU: AMD Athlon X4 750K MB: Gigabyte GA-F2A75-D3H RAM: Corsair Vengeance XMP LP 2x 2GB 1600MHz GPU: Gigabyte HD 7850 PSU: BeQuiet Pure Power BQT L8-CM-630W

adabo
Level 1
Level 1
Příspěvky: 76
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr podložky a myši  Vyřešeno

Příspěvekod adabo » 02 zář 2013 13:17

díky moc klucí, koupim to, co navrhl oxxid a vinchi, speeddeadovi děkuju za vysvětlení


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Výběr myši na práci
    od Edom » 23 lis 2023 23:00 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    14
    1608
    od nl635 Zobrazit poslední příspěvek
    24 lis 2023 20:43
  • Lze opravit levé tlačíko myši?
    od trefort » 15 lis 2023 11:17 » v Problémy s hardwarem
    2
    1017
    od X Zobrazit poslední příspěvek
    15 lis 2023 15:03
  • Sekání kurzoru myši po čisté instalaci Windows 10 Příloha(y)
    od FooDMasteR » 26 kvě 2023 04:47 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    1299
    od FooDMasteR Zobrazit poslední příspěvek
    26 kvě 2023 21:51
  • Výběr SSD Příloha(y)
    od volvo1971 » 01 zář 2023 01:58 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    9
    1658
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    01 zář 2023 13:31
  • výběr her
    od Mladkov204 » 03 kvě 2023 21:31 » v Hry
    9
    3311
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    15 bře 2024 10:16

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů