Jaký koupit procesor do Notebooku

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

DominikDoko
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Jaký koupit procesor do Notebooku

Příspěvekod DominikDoko » 17 led 2017 13:55

Zdravím,

mám notebook HP asi za 13000 tis. Mám nahrávací studio na nahrávání hudby. V nahrávacím programu se tvoří jednotlive stopy do kterych se nahrava a čím víc stop tim vice vykonu je potřeba a kdyz k tem stopam zacnete zapinat urcite pluginy a efekty tak ty jsou asi nejvice narocne. Mam 8GB RAM a 2.2 ghz. Myslim ze bych potreboval lepsi procesor treba 4-5ghz staci to? Pozdeji planuju koupit nejaky Mac book kolem 30000 tis ale zatim aspon na 2-3 roky musim vyjit s timto a tak asi chci vymenit v notebooku procesor. Muzete mi poradit jak velky vykon bych potreboval a co by jste mi doporucili? Dekuji

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký koupit procesor do Notebooku

Příspěvekod petr22 » 17 led 2017 13:59

Gigahertz neni jednotkou vykonu, ale jednotkou frekvence. O vykonu procesoru nevypovida vubec nic.

Nemuzeme rict jak velky vykon potrebujes, kdyz nevime, co mas za procesor a jaky je jeho vykon.

Jaky procesor presne v notebooku mas?

Potom se da zjistit, jestli existuje jiny procesor s dostatecne vyssim vykonem ktery by bylo mozno pouzit.
A jestli je vubec mozna jeho vymena (tzn jestli neni pripajeny na zakladni desce).


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Pajus a 25 hostů