Klávesnice do 1000 Kč

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Blitzkrieg
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 680
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Klávesnice do 1000 Kč

Příspěvekod Blitzkrieg » 05 úno 2017 21:12

Ano, no právě. Já vím, že to je jen hybrid, kdy je 8 kláves mechanických (a kdo ví jaké kvality) a zbytek je klasicky membrána. Ale všichni zde vychvalují A4 tech, kdy víceméně říkají, že pokud chceš kvalitní membránovku do nějakých 1000 Kč, tak jedině A4 tech. A nabídnou většinou model B120. Jenže ten jsem já vyzkoušel a vím o něm své, takže na řadu přicházejí další doporučované modely a to je B254 a B328. B254 je bohužel barevný kolotoč (tohle by se mi snad ani v 6 nelíbilo) a B328 (tu jsem objednal), tak ta vypadá přesně dle představ (podsvícení, zpracování), ale má těch 8 nešťastných mechanických tlačítek. Osobně si zatím neumím představit, jaký tam bude rozdíl při sepnutí - budu prostě doufat, že rozdíl nebude tak velký, a že si zvyknu... A když ne, tak ji holt vrátím a budu vybírat dál.

Jinak Amazon, Ebay a podobné na elektroniku nechci využívat. Reklamace jsou strašně problematické (většinou víceméně nemožné). To že jsou ceny, jaké jsou, je bohužel jen dopad slabé koruny a nenažranosti překupníků. Ono se jen stačí podívat, že před 3 týdny jsem kupoval Bloody B120 za 629 Kč v Alze a dnes ji za tuhle cenu ve velkých eshopech seženeš pouze v CZC a to se za pár dnů změní (Jinde je už o 100 Kč dražší)

Reklama
Uživatelský avatar
faraon
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7359
Registrován: prosinec 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Klávesnice do 1000 Kč

Příspěvekod faraon » 05 úno 2017 21:24

Noob123 píše:Rozhodně ne Genius

Ona ta moje je ve skutečnosti uvnitř úplně obyčejná Chicony, akorát vyráběná pro Genius jako napodobenina stylu Apple. A fakt jsem od ní zázraky nečekal, za těch asi 140 korun co stála, jenže se za ty roky co jí mám velmi osvědčila.
Ale šmejdů jsem od Geniusu už také pár viděl, prostě jak co. Proto je nejlepší si věc osobně vyzkoušet, a nekupovat podle obrázku na netu ;-)
"Král Lávra má dlouhé oslí uši, král je ušatec!

(pravil K. H. Borovský o cenzuře internetu)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 36 hostů