Složení pc do 26k

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

eoman
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: květen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Složení pc do 26k

Příspěvekod eoman » 16 kvě 2017 18:20

Ahoj lidi, jsem tu nový tak snad tu nenapáchám moc škody :D chtěl bych se zeptat, co říkáte na tuhle sestavu a popřípadě zda máte rady co změnit ? Chtěl jsem po kamarádovi pc do 25k, poslal mi tenhle ( že něco málo překročil mi nevadí) https://www.czc.cz/cn3auor86ej0d83f7ps52f2kcc/seznam
Na počítači nemám v plánu nic programovat, renderovat apod. Chcic aby mi ta sestava vydržela dlouho .... ale zase prostě víc peněz do toho dát nechci.

Reklama
Donald64
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2435
Registrován: říjen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Složení pc do 26k

Příspěvekod Donald64 » 16 kvě 2017 18:36

Neuvádíš určení sestavy. Prostě napiš vše, co by se při sestavování mělo vzít v úvahu.

eoman
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: květen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Složení pc do 26k

Příspěvekod eoman » 16 kvě 2017 18:42

Nevím co po mě chceš víc vědět. mám to na hraní her, jinak jen internet. Hrají hlavně online hry pugb, csgo, lolko. Jinak samozřejmě nové hry, hlavně tedy rpg, witcher3, DA:I, Mass Effect apod.

Donald64
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2435
Registrován: říjen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Složení pc do 26k

Příspěvekod Donald64 » 16 kvě 2017 19:28

Takhle bych to postavil já https://www.czc.cz/349iigbinshcu8d21c8026gina/seznam
- Nech to složit e-shop, abys nemusel přehrávat bios
- V podstatě je to podobné tomu, co navrhl kamarád, jen to bude tišší, menší a lépe chlazené

eoman
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: květen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Složení pc do 26k

Příspěvekod eoman » 16 kvě 2017 20:25

Dík moc, mám v plánu to kupovat tak za měsíc, tak ještě uvidím, zda někdo něco vymyslí, nebo tak, musel by se k tomu opět vyjádřit někdo znalej, já tomu nerozumím, takže dík moc za radu, budu dál pátrat a uvidím


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů