Pc,monitor,periferie,OS - multimediální, fotogalerie,video a "hry"

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

habermann
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: červen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Pc,monitor,periferie,OS - multimediální, fotogalerie,video a "hry"

Příspěvekod habermann » 06 čer 2017 23:22

Zdravím komunitu.
Obracím se na vás s prosbou o radu, výběr kvalitního počítače, širokoúhlý monitor, záložního zdroje, multifunkční barevnou tiskárnu a kompletního příslušenství, orientovaného na digitální fotografii, střih videa, multimédia, střídmé hraní strategických her a pracovní užití, které nevyžaduje žádné speciální nároky. Bohužel, nakoupit se musí vše, neboť posledních 12 let jsem žil a pracoval prakticky v dopravních prostředcích po celém světě a řešil logistické problémy stavebních projektů. Jediným společníkem byl notebook Toshiba Portégé Z30t-B-104 (T25E-00N009CZ), bezdrátová sluchátka Bose Quiet Comfort 35B a bezdrátová myš Logitech MX Anywhere 2S. V ČR jsem zpět týden, prozatím jsem si stihl obstarat bydlení, připojení k internetu s televizí (IPTV), bezdrátový router Synology RT2600ac a 24TB úložiště Synology Disk Station DS416play.
Multimédia (filmy, seriály, dokumentární filmy a hudbu) získávám z mnoha zdrojů. Oblíbené služby Google, Netflix, ale také edice DvD/BR z Amazonu. Přehrávat z DvD/BR médií nelze, při každém přeskočení se musí měnit médium, následované nežádoucím obsahem (reklamy, varování a upoutávky), proto každé takto zakoupené dílo překóduji programem Pavtube na formát MKV/FLAC a uložím na Synology. Nedovedu si představit, že bych měl hledat mezi 41ks DvD edice House, M.D., 18ks DvD Red Dwarf apod. O potřebě kvalitní optické mechaniky (BR vypalovačka s podporou DvD) není pochyb, ale bylo by dobré vybírat HW s adekvátním výkonem a podporou pro překódování, přehrávání a konverze.
Vybírejme spolehlivé, bezproblémové kvalitní řešení s funkčním ergonomickým designem. Ve své Dubajské kanceláři jsem používal sadu Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless s myší, reproduktory Bose Companion 5. Velká spokojenost. Rád bych pokračoval a měl bych připomenout potřebu kvalitní webové kamery, protože většina komunikace probíhá stylem video meetingu. Podotýkám, peníze nejsou problém a ve všem ostatním vám nechám volnou ruku.
Děkuji za váš cenný čas, ochotu a věcné rady.


Regards

Krystof Habermann
Khansaheb CE L.L.C, UAE

Imperio absenti chaos regit.

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů