Cestovní herní myš- Zkušenosti s Bloody R70

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

uruhara
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 111
Registrován: prosinec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Cestovní herní myš- Zkušenosti s Bloody R70

Příspěvekod uruhara » 09 zář 2017 18:28

Dobrý den!
Nedávno jsem si koupil notebook Lenovo thinkpad yoga S1 a potřeboval bych k němu bezdrátovou myšku se kterou budu cestovat a hrát nějaké ty hry.
Vybral jsem si https://www.czc.cz/a4tech-bloody-r70-co ... 61/produkt
Ale zajímalo by mě jaké s ní máte zkušenosti!
Za prvé, jak dlouho vydrží na baterku?
Za druhé, jak se dokáže přizpůsobit různým povrchům? (Sedačka, gauč, deka atd...). Zajímá mě to hlavně proto, že jsem hrdým vlastníkem drátové bloody R7, ale ta když nemá normálně nastavený senzor tak mi nefunguje pomalu ani na podložce, natož na gauči.

Pokud znáte lepší myš tak sem s ní! Záleží mi hlavně na tom ať se dá používat na různých površích, dobře se drží (Bloody se drží prostě perfektně), nacpu ji do brašny k notebooku a když se vybije tak ať jde zapojit do pc přes usb a používat dál.
Děkuji za odpovědi/Návrhy :)

Reklama
Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Cestovní herní myš- Zkušenosti s Bloody R70

Příspěvekod SamerLP » 09 zář 2017 21:07

No osobne mám túto: https://www.czc.cz/a4tech-bloody-v7-ult ... 93/produkt a tá čo by si si chcel kúpiť vyzerá podobne a je to aj tá istá značka čiže senzor by mali mať taký istý, a pokiaľ viem tak tá myška čo mám ja ak má taký istý senzor ako tá čo by si chcel tak by mala na každom povrchu fungovať, mne fungovala na hocijakom, a divné, že tebe nie, ty máš tiež asi V7? Viem, že píšeš, že máš drôtovú R7 ale čo pozerám tak R7 je iba bezdrôtová alebo je aj drôtová ale tá sa už teda asi nepredáva.

uruhara
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 111
Registrován: prosinec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Cestovní herní myš- Zkušenosti s Bloody R70

Příspěvekod uruhara » 10 zář 2017 18:16

Ahoj, promiň, spletl jsem to! Mám taky V7 :)
No, Snad teda bude fungovat i na jiných površích...
Teď už jen uvažuju jak dlouho vydrží baterka :-D Některé myši co jsem četl tak mají i 4 týdny na baterku (to při 600mAh a osvětlení bloody asi těžko). Co jsem koukal tak má moje V7 odběr 50mA, takže 600mAh/50mA= 12h na baterku... Ale bezdrátová bude mít asi větší odběr protože má nějaký vysílač/příjmač. Takže by snad zvládala 7-9h? Je moje úvaha dobrá? :-D

Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Cestovní herní myš- Zkušenosti s Bloody R70

Příspěvekod SamerLP » 11 zář 2017 00:13

Tak keď nie si si istý či bude fungovať na rôznych povrchoch sprav jednoduchú vec, kúp si ju, vyskúšaj a ak sa ti nebude páčiť môžeš ju do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu a vrátia ti peniaze.
No neviem ako to je s baterkou, ale ťažko povedať keďže výrobca uvádza jej veľkosť a neuvádza maximálnu výdrž myšky keď je plne nabitá, čiže zbytočne budeš rátať, len bežným používaním asi zistíš koľko vydrží, ale zase výhoda je, že keď sa ti vybije ju môžeš pripojiť USB káblom normálne funguje ako drátová, čiže je to myška aj drátová a aj bezdrátová.
Ono je škoda, že ju nespravili na obyčajné baterky vtedy by vydržala určite dlhšie ako vydrží teraz, ale možno vydrží dosť dlho, ťažko poviem nikdy som nemal takúto nabíjaciu bezdrôtovú myšku jedine bezdrôtovú na obyčajné baterky, s týmto ti poradí asi jedine kto má takýto typ myšky ktorá sa nabíja.

Barendol
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: září 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Cestovní herní myš- Zkušenosti s Bloody R70

Příspěvekod Barendol » 11 zář 2017 01:36

V7 a R70 je prakticky totéž, akorát jedna na kabelu a druhá ne. Problém s nefunkčností na gauči vyřešíš nastavením "výšky" myši na vyšší.

Výdrž bude mít velkou, model R80 má psaných 27h a můj bratr, který R70 aktivně používá, ji určitě nedobíjí každý den.
Pokud nevidíš chybu, podívej se, co je správně, pak je najdeš. Čím seš zkušenější, tím víc chyb uvidíš.

uruhara
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 111
Registrován: prosinec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Cestovní herní myš- Zkušenosti s Bloody R70

Příspěvekod uruhara » 11 zář 2017 16:22

Ahoj, mohl by ses teda prosímtě bratra zeptat jak často ji dobíjí? :) Teď už jsem jen čistě zvědavý jak dlouho opravdu vydrží, po výplatě kupuju! :-)

Barendol
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: září 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Cestovní herní myš- Zkušenosti s Bloody R70

Příspěvekod Barendol » 11 zář 2017 17:10

Tak 1-2 do týdne. Není problém připojit napájecí USB kabel.
Pokud nevidíš chybu, podívej se, co je správně, pak je najdeš. Čím seš zkušenější, tím víc chyb uvidíš.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Zkušenosti s OLED displejem u ntb
    od bradto » 28 zář 2023 21:30 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    1356
    od bradto Zobrazit poslední příspěvek
    29 zář 2023 19:48
  • Zkušenosti s e-shopy suntech vs mironet
    od p3v4x » 03 bře 2024 21:25 » v Vše ostatní (inet)
    13
    3032
    od Petison Zobrazit poslední příspěvek
    13 bře 2024 20:49
  • Zkušenosti s nákupem repasovaných PC/notebooků Příloha(y)
    od Zivan » 13 bře 2024 12:48 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    0
    696
    od Zivan Zobrazit poslední příspěvek
    13 bře 2024 12:48
  • Herní PC s OS za 32k
    od Dexx » 27 kvě 2023 15:29 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    6
    1108
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    30 kvě 2023 08:08
  • Herní PC do 35 000 bez OS
    od Tazator » 23 kvě 2023 06:20 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    8
    1023
    od Tazator Zobrazit poslední příspěvek
    25 kvě 2023 06:36

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů