PC DO 20K +TIPY A RADY

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Mouse_cz
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 142
Registrován: srpen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

PC DO 20K +TIPY A RADY

Příspěvekod Mouse_cz » 25 lis 2017 13:59

ano, probíraly jsme to tu několik krát, jenže jsem vždy špatně vysvětlil nebo vy špatně pochopily nebo jsem něco zapoměl. doufám že toto už bude poslední vlákno kde to řeším...
takže jsem se z předchozích témat dozvědel že 13k nesatčí, 20k už by mělo být ok.
Moje požadavky minecraft s natáčením přes 50fps
GTA 5 střední detaily aspon 35 fps s natačením
cuphead 51+ fps s nat.
undertale 50+ fps s nat.
HOBO simulator 32+ fps s nat.
counter strike (aspon polovinu map) 38+fps s nat.
hello nieghbor alpha 1 aspon 37fps+ s nat.
resdent evil 7 aspon 30fps s nat. (stačí low detaily)
yandere simulator střední detaily s nat. aspon 32fps+
chci aby to aspon 7 z tady těchto her rozjelo s mími požadavky.
RAM bud 8 nebo 12GB
750GB idělálně 1000GB a víc
windows 10 (muže být i 7)
procesor: nevím.
graf. karta= 4096 MB. pixel shader 5.1a vertex shader version 5.1a
návrhy:
RAM: https://www.czc.cz/kingston-hyperx-fury ... 62/produkt (8GB)
graf. karta: https://www.czc.cz/palit-geforce-gtx-10 ... 27/produkt větrák: https://www.czc.cz/arctic-fan-f12-silent/178999/produkt
bedna: https://www.czc.cz/coolermaster-n300-ce ... 97/produkt
monitor: https://www.czc.cz/samsung-s24f350-led- ... 81/produkt
nezbytná dekorace: https://www.tvplysaci.cz/plysak-mys/ply ... ve-hracky/
ano,vím že tu není procesor, základní deska, zvuková karta a.t.d (ale v těchto věcech se nevyznám)
la probléma, je otázka: co bude lepší (levnější) nebo počítač který rozjede natačení nebo počíatč který rozjede ty hry bez natáčení + avermedia (pokud se nemýlím to je to co se dá do notebooku nebo pc a natačí to obrazovku bez využití RAM (dalo by se stím točit i na windows 95 nebo slabý pc)
klávesnice: (nechám na vás, chtěl bych nákou jáka je na notebooku Compaq nc6400 ta má takové jemné klávesy, většina klávesnic má ale tvrdé klávesy, a já jsem zviklý na jemný stisk. taky chci nákou která má klávesy které ostatní klávesnice nemájí)
myš: (nevím)
Off Topic
náké pěkný barvy typu # (PS mám asc 11 a tam už není scretshoot ctrl+alt+x. ale dá se to nastavit (mám F6)

taky chci náké rady a tipy na co nezapomenout a na co si dát pozor!!!
a pokud ste toto téma nepochopily tak chci poradit: všechno co patří do PC do 20K max. 21K + otázky.

Dodatečně přidáno po 3 minutách 35 vteřinách:
dodatek: ta dekorace se do těch 20K nepočítá!!!

Reklama
Uživatelský avatar
Michael850
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14681
Registrován: srpen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC DO 20K +TIPY A RADY

Příspěvekod Michael850 » 25 lis 2017 14:47

Procesor bych bral alespoň Ryzen 1600 a desku třeba Asrock B350 Pro4/MSI Gaming Plus.
Grafika se nevybírá jen podle paměti. Ceny GTX 1050 Ti jsou teď nějaké divoké, ale 4,5K bych za ni osobně určitě nedával.
Zvukovku máš na desce.
Ryzen 7 2700 + Freezer 34/X370 C6H/RM650x/RX 5700 Gaming X 8GB GDDR6/Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz/Gammix XPG S11 Pro 512GB/Define S + 4x F14 Silent

creeperman
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 260
Registrován: duben 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC DO 20K +TIPY A RADY

Příspěvekod creeperman » 25 lis 2017 14:55

Podle toho co tu píšeš by ti stačil i komp podle me tak za 15k :D, většinu těchto her rozjedu na 100+ fps i na mém čtyři roky starém pc, kromě gta v (už tehdy to byla spíš low end sestava - radeon hd 7800 atak :D)
pozvedněme krumpáče a dejme se do toho!

Mouse_cz
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 142
Registrován: srpen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC DO 20K +TIPY A RADY

Příspěvekod Mouse_cz » 25 lis 2017 15:10

jak by měla vypadat odpověd (podle mých přaní) napsat: myš, klavesnici,monitor, ram, graf. kartu, procesor, a další (ideálně odkaz) celková cena. jestli se vyplatí kouúpit avermidiji + pc co nerozjede natačení nebo pc co rozjede natačnení. barvy (neduležité) je ta dekorace pěkná? (neduležité) rady tipy, na co si dát pozor.

Dodatečně přidáno po 7 minutách 55 vteřinách:
Off Topic
jak získam ty velké hvězdy

Menarini
Level 1
Level 1
Příspěvky: 92
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC DO 20K +TIPY A RADY

Příspěvekod Menarini » 25 lis 2017 16:03

A ty chces natacat a mat 35fps? To ti na youtube nikto nebude chciet pozerat takyto low obraz a este fpska k tomu. Urcite si myslim, ze by som ako clovek, ktory si chce pozriet video hlada nieco, kde je grafika na ultra a min 1080p.
CPU: Intel Core i5-7500
HDD: Seagate Barracuda HDD 1 TB
RAM: Kingston 16GB DDR4 SDRAM 2400MHz CL12 HyperX Savage Black
MB: MSI B250 PC MATE
CASE: SilentiumPC Regnum RG1W Pure Black
PSU: Corsair CX550
Monitor: 27" AOC i2781fh

Mouse_cz
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 142
Registrován: srpen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC DO 20K +TIPY A RADY

Příspěvekod Mouse_cz » 25 lis 2017 23:28

nauč se co známená slovo aspon, a podívej se na mé požadavky jiních her!

Exie_
Level 2
Level 2
Příspěvky: 228
Registrován: duben 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC DO 20K +TIPY A RADY

Příspěvekod Exie_ » 26 lis 2017 01:55

Mouse_cz píše:nauč se co známená slovo aspon, a podívej se na mé požadavky jiních her!


Tady se ti člověk snaží pomoct ty kašpare a ty si ještě stěžuješ? Akorát tu opakovaně zakládáš nové téma ohledně sestavení herní sestavy. Měl bys být vděčný za to, že někdo si udělá ten čas, aby ti nějak pomohl.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PC DO 20K +TIPY A RADY

Příspěvekod X » 26 lis 2017 08:12

Mouse_cz píše:ano, probíraly jsme to tu několik krát, jenže jsem vždy špatně vysvětlil nebo vy špatně pochopily nebo jsem něco zapoměl. doufám že toto už bude poslední vlákno kde to řeším...

1) zakládání stále nových vláken kvůli jedné věci = SPAMování fóra!

2) nejdřív bys měl vychodit aspoň mateřskou školku, soudím dle tvého psaného projevu s tisíci pravopisných chyb
Mouse_cz píše:nezbytná dekorace: https://www.tvplysaci.cz/plysak-mys/ply ... ve-hracky/

3) jestli má někdo pochyby o tom, že jsi z mateřské školky, nech si prohlédne tvou dekoraci:

Plyšová myš bílá 18 cm - plyšové hračky
Obrázek

Petrfoo
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 723
Registrován: srpen 17
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC DO 20K +TIPY A RADY

Příspěvekod Petrfoo » 26 lis 2017 09:46

Tak programovat hry už nechceš a místo toho chceš začít natáčet letsplaye, jo? Být tebou tak začnu tím, že se naučím pořádně česky. Také by bylo fajn kdybys svůj dotaz napsal jako člověk, v tom tvém aby se prase vyznalo.

Dle tvého projevu si myslim že ideální počítač pro tebe bude něco takového:

► Zobrazit spoiler
Lenovo ThinkPad T480 | Intel Core i5-8250U | 8GB RAM DDR4 | Intel UHD Graphics | 256GB SSD
Dell Inspiron 15 7560 | Intel i5-7200U | nVidia GeForce 940MX | RAM 8GB DDR4 2400 MHz | 256GB SSD
Xiaomi Mi 8 | Snapdragon 845 | 6/128 GB

Menarini
Level 1
Level 1
Příspěvky: 92
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC DO 20K +TIPY A RADY

Příspěvekod Menarini » 26 lis 2017 13:43

Ja ti vravim, ze dosetri si lepsiu ciastku na PC nech nelutujes, ze aky si si kupil srot. Ja by som v dnesnej dobe nekupoval pocitac herny novy bez MINIMALNE aspon gtx 1060ky. Lebo to je taka stredna cesta, tie 1050Ti tie su na hranie typu lol, wow, cs:go apod, ale ak chces hrat lepsie hry a nemas z obrazu zelatinu, ze sa ti trasu hrany ako zemetrasenie tak kupim gtx 1060. Ja mam i5 7500 a urcite uz teraz lutujem, ze som mal pockat dosetrit na nieco lepsie a mal v kompe i7. Pisem ti z vlastnej skusenosti a urcite by som na tvojom mieste pockal, dosetril a kupil delostrelecku masinu :D
CPU: Intel Core i5-7500
HDD: Seagate Barracuda HDD 1 TB
RAM: Kingston 16GB DDR4 SDRAM 2400MHz CL12 HyperX Savage Black
MB: MSI B250 PC MATE
CASE: SilentiumPC Regnum RG1W Pure Black
PSU: Corsair CX550
Monitor: 27" AOC i2781fh

Mouse_cz
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 142
Registrován: srpen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC DO 20K +TIPY A RADY

Příspěvekod Mouse_cz » 26 lis 2017 15:58

takže já tady napíšu ! a vy už se mužete pos*** občas mi příjde že nesnete ani ! natož skutečný křik.... já psal ASPON 35 fps ne ani o 1fps víc!!!!! a návíc nechci točit jen GTA 5... v jednu chvíli se snažite pomoct pak stáčí jeden vykrčnik a už na mě sere** asi si najdu lepší forum... kde opravdu jeden ! nerozhodí. a co se týče tý dekorace.... domá mám živé myši ale ty si ani pořádně nemužu pohlait vždy utečou a ještě mě pochčijí ale ten plýšak má sloužit na to abych si ho mohl pohladit a aby nebyl na stole jen pc monitor myš a klávesnice. a napsal jsem to jen tak. a vy se toho chytnete jak vnaší retardované třídě kdy stačí omylem místo á říct a a už je z toho na celý den trend třídy kdy si z něho dělal srandu.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53621
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC DO 20K +TIPY A RADY

Příspěvekod petr22 » 26 lis 2017 16:04

S tou retardovanou tridou jsi to nejspis trefil. Protoze jinak bys vedel, ze kazda veta zacina velkym pismenem (ty to tak pises porad, takze to neni preklep) a mezi poslednim slovem a teckou se nikdy nepise mezera. Uci se to ve druhe tride zakladni skoly. Nehlede na ty desitky pravopisnych chyb ktere mas v kazdem prispeku. Vzdyt ty mas 2 nebo 3 chyby v kazde vete. Divis se, ze si z toho nekdo dela legraci ?

Porad plati to ze chces natacet GTA V ktere potrebuje 16 GB RAM a mas na to jen 20.000 Kc, coz nestaci. Podivej se kolik stoji ta pamet. A potrebujes bud 6+ jadrovy procesor, nebo externi hardware ktery bude to video natacet.
Naposledy upravil(a) petr22 dne 26 lis 2017 16:07, celkem upraveno 1 x.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 29 hostů