Nový PC bez GPU do cca 30 000

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

michalbrezina
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: prosinec 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nový PC bez GPU do cca 30 000

Příspěvekod michalbrezina » 13 pro 2017 13:00

Ahoj , předem se omlouvám za obecný název , mám v plánu zakoupit nový počítač , na kterém si budu moci zahrát nové hry a zároveň mi nějakou dobu vydrží , případně na jeho základě budu moci stavět a upgradovat jak bude zapotřebí. Momentálně mam víc jak 7 let starý počítač. Použít se z něj nedá téměř nic , pouze 3 TB disk https://www.czc.cz/seagate-barracuda-3tb/197469/produkt . Zdroj mám Seasonic 620W , je však více jak 7 let starý a běží +- 50000 hodin a je dost zaprášený( nikdy s ním však nebyly problémy). Nic jiného se použít nedá a je potřeba z důvodu zastaralých technologií zakoupit vše nové. Částka do které bych se rád vešel je zhruba 30 000 Kč bez grafické karty, stále váhám jakou pořídit ( na jednu stranu chci hrát bez omezení a zprovoznit hry v budoucnu , na druhou stranu hraji i indie nebo starší tituly a nehraji tak často , jak jsem uvedl výše, rád bych solidní základ - dobrou desku , CPU , SSD , RAM, case a chladič na CPU). Pokusil jsem se něco vybrat , pořád se ještě ujišťuji o prioritách a v tom co je za danou cenu nejvýhodnější. Pokusil jsem se poskládat něco sám https://www.czc.cz/208709,224020,202400 ... 90394/kody .

Sorry za delší post a díky za případné připomínky , rád si nechám poradit nebo si alespoň rozšířím obzory , díky.

Reklama
michalbrezina
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: prosinec 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový PC bez GPU do cca 30 000

Příspěvekod michalbrezina » 14 pro 2017 08:45

bump


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů