příslušenství k tomuto PC

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
honza1701
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 355
Registrován: leden 14
Bydliště: Liberecký kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

příslušenství k tomuto PC

Příspěvekod honza1701 » 31 pro 2017 12:17

dobrý den sestavili jste mi tento PC https://www.czc.cz/5d9fsr0j3mimj9dbt50e5cmd4c/seznam
a chtěl bych se zeptat jaké doporučujete příslušenství, mám klávesnici z Tesca starou asi 6 let za pár korun (stále funguje bez chyby. akorát některá tlačítka jsou už sedřená takže jsou černá bez písmenka) mám myš A4tech bloody bezdrát, která se ale musí nabíjet každý třetí den... a mám monitor ACER V223HQV který nemá HDMI takže musím používat redukci,myslíte že monitor je v pohodě nebo potřebuje taky upgrade ? co se týče myši tak mě napadla tato, https://www.czc.cz/logitech-g403-prodigy/197993/produkt je OK ? nebo máte lepší možnost ? co se týče myši nemám rád když je futuristická a když na ní je 30 tlačítek... bohatě bych si vystačil i s kolečkem a levym + pravym, ale tyto dvě boční + 1 pod kolečkem mi taky nevadí a ta myš se mi zdá dobrá.
co se týče klávesnice není mi 15 takže nepotřebuju aby duhově svítila, četl jsem o mechanických že mají dobrou životnost takže bych si měl koupit mechanickou ? jakou doporučujete ? a co se týče monitoru tak mi stačí full HD nepotřebuju 2K ani 4k protože tím se akorát oberu o FPS ve hrách, stačí mi 60hz nebo bych měl koupit třeba 120 hz ? a nebo je můj monitor dobrej a nepotřebuju upgrade monitoru :)

Dodatečně přidáno po 4 hodinách 7 minutách 6 vteřinách:
nenapsal jsem finanční strop protože nejsem přesně rozhodnut kolik do toho chci dát, do myši těch 1500, do klávesnice třeba těch 3-4 tisíce, a do monitoru třeba těch 6-7 tisíc ? :) nemám finančí limit když mě zaujme monitor za 10 tak mi to vadit nebude děkuji
CPU : AMD Ryzen 5 1600 3,2GHz
RAM : Crucial Ballistix Sport LT 16GB (2x8GB) DDR4 2400
MB : MSI B350 GAMING PRO CARBON - AMD B350
GPU : ASUS GeForce ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING, 8GB GDDR5
ZDROJ : Seasonic Focus Plus, 550W
Monitor : SAMSUNG C24FG73 1920x1080 144Hz

Reklama
Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: příslušenství k tomuto PC

Příspěvekod xbs » 04 led 2018 23:28

tak konkrétně asi neporadim, ale co se týče monitoru, tak musíš přece sám vědět esli ti stačí nebo chceš zlepšení, přece jen sis ale koupil novej stroj tak to určo nechceš zabít bídnym monitorem, už jen info že jedeš přes ňákou (zřejmě analog) redukci je dost bizarní... tvý sestavě by slušel ňákej 144Hz 24FHD nebo 27QHD...

co se týče klávesnice a myši, tak na hraní asi vybírej drátový spíš než bezdrát...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 39 hostů