Bezdrôtová myš Vyřešeno

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
cobr4in
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2770
Registrován: únor 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Bezdrôtová myš

Příspěvekod cobr4in » 31 pro 2017 16:17

Čau,

vyberám pre sestru nejakú bezdrôtovú myš k notebooku, cenový strop je okolo 50 eur (1300 Kč), a nemám ani tak problém s výberom, len nemám skúsenosti s bezdrôtovými myšami na AA alebo AAA batérie, tak sa chcem spýtať, či náhodou nemáte niekto poňatie, že zhruba ako dlho taká myš vydrží. Ja mám myš so vstavaným akumulátorom, a nabíjam ju každý druhý alebo tretí deň, resp. cez noc, takže mi to nijak nevadí, ale ak by mala mať rovnako krátku výdrž aj myš na bežné batérie, tak by za baterky dala za chvíľu viac než by činila hodnota myši.

Mňa zaujala táto https://www.alza.sk/logitech-marathon-m ... 436055.htm
a uvádzaná výdrž batérii je 3 roky, ale moc sa mi tomu údaju nechce veriť.

Díky moc.
► Zobrazit spoiler

Reklama
cejny
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 766
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bezdrôtová myš

Příspěvekod cejny » 31 pro 2017 17:23

No já koupil zalmana za 300 a šlape. Jinak asi záleží na co to ma.

Krmim to nabíjecí tuzkovkou a vice jak týden bez problémů. Baterie prohazuji a dobijim dřív než to začne blbnout. Reálnou výdrž netusim.

Dodatečně přidáno po 6 minutách 39 vteřinách:
Konkrétně tuto https://www.czc.cz/zalman-zm-m520w-cerv ... 29/produkt , kolečko je OK.

Nabijim pravidelne kvůli samovybíjení ni-mh článků, mám GP s nižší kapacitou. Ty vysokokacitni movaj vyšší samovybíjení.
Thinkpad T540p, i7-4810MQ, 16 GB RAM, 240 GB SSD, 15,6", 1920 x 1080, bedny Yamaha hs8, zvukovka Audinst HUD-mx2, ekvalizer Shiit Loki

Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bezdrôtová myš

Příspěvekod xbs » 31 pro 2017 18:00

prošlo mi rukama už několik myšek od Geniusu na 1xAA v ceně max. 300Kč (tušim řada DX6xxx), krmim je čímkoliv co je po ruce (většinou ale nabíjecíma 2000mAh Eneloop s minimálnim samovybíjenim), využití odhadem průměrně třeba 5 hodin denně a vydrží čtvrt, spíš půl roku... a navíc neměly problém s žádnym povrchem a fungovaly bezvadně, takže nemusíš za kvalitu vypláznout třikrát tolik ;)

Uživatelský avatar
cobr4in
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2770
Registrován: únor 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bezdrôtová myš  Vyřešeno

Příspěvekod cobr4in » 31 pro 2017 19:48

Díky, chalani, nakoniec som to ukecal na drahšiu, ale akumulátorovú https://www.alza.sk/logitech-mx-anywhere-2-d2910211.htm
Vyzerá síce nič moc, len tá vo farbe Navy je k svetu, pritom stojí skoro o 20 eur viac. :D Asi vedia prečo. :D
Tak ešte raz vďaka za pomoc.
► Zobrazit spoiler


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 28 hostů