PASTA

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Somi Gangster
Level 1
Level 1
Příspěvky: 71
Registrován: červenec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

PASTA

Příspěvekod Somi Gangster » 29 bře 2018 18:38

Čauky hele možná jsem ve špatném fóru ale je tam i sestava pc tak nevím.

Když chci dát novou teplovodivou pastu na GPU musím tam dát nějakou speciální nebo tam můžu normálně ty co jsou na CPU?
:oh:
Mám pastu od AIREN ale je tam napsáno for CPU chtěl jsem darovat grafiku kamarádovy má SHIT KOMP :D
Naposledy upravil(a) Somi Gangster dne 30 bře 2018 13:43, celkem upraveno 1 x.
Somi

Reklama
cunik.cz
Level 3
Level 3
Příspěvky: 623
Registrován: leden 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PASTA

Příspěvekod cunik.cz » 29 bře 2018 18:41

Myslím že v tom není rozdíl ;)

MRC
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: leden 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PASTA

Příspěvekod MRC » 29 bře 2018 19:58

Proč chce pastovat GPU ?

Vzhledem k tomu, že GPU je taky křemík, jako CPU, akorát bez toho kovového rozvaděče, tak něco, co není vodivé. Ovšem jak na tebe koukám, rozhodně to nedělej, jinak si tu kartu dojebeš úplně.

Uživatelský avatar
Somi Gangster
Level 1
Level 1
Příspěvky: 71
Registrován: červenec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PASTA

Příspěvekod Somi Gangster » 30 bře 2018 13:28

MRC píše:Proč chce pastovat GPU ?

Vzhledem k tomu, že GPU je taky křemík, jako CPU, akorát bez toho kovového rozvaděče, tak něco, co není vodivé. Ovšem jak na tebe koukám, rozhodně to nedělej, jinak si tu kartu dojebeš úplně.


A proč ne? Na cpu jsem již pastu dával a chci pastovat GPU protože tam ta pasta není již dříve jsem si koupil novou grafiku. Tak jsem tuto starou (GT 730) rozebral vyčistil od pasty a chladič jsem si vystavil do skleněné skříně. ale teď jsem ji chtěl darovat kamarádovi, ale musel bych tam dát novou pastu proto se ptám. A jak ty můžeš někoho soudit tím že si přečteš článek. :?
Somi

Diskař
Level 2
Level 2
Příspěvky: 209
Registrován: březen 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: PASTA

Příspěvekod Diskař » 30 bře 2018 13:45

Nejsou speciální pasty na GPU. Já jsem čipové sady, CPU, GPU pastoval kde čím a jak začali vyrábět MX, tak od té doby se jí pro její univerzálnost držím. V té řadě jsem skončil u MX-2 a nemám důvod zkoušet jiné.


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ivanhoex, Zivan a 42 hostů