doporucte klavesnici

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

alobalista
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: listopad 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alobalista » 24 lis 2007 11:34

X píše:Skoro všechny tvé podmínky splňuje klávesnice co mám (Logitech Internet Navigator SE Keyboard), ale už jí neseženeš :lol:


heh super :D
sice se asi optam zbytecne, ale jak je to z hlucnosti, kdyz ma vysky klavesy?...ja s temahle od logitechu nemam moc zkusenosti a po zkusenostech co mam se mne nechce verit, ze nejaka s vysokejma muze bejt dostatecne ticha (i kdyz doufam, ze se pletu :) )

Reklama
Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

„To já jen žertovala, Ivánku“ (Nastěnka)

Příspěvekod Myloš » 24 lis 2007 12:31

Kdyby ti šlo jen o tichý chod, věděl bych o zcela bezhlučné klávesnici, dokonce s nulovým zdvihem.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 24 lis 2007 22:47

alobalista: Zdvih kláves je snížený, hlučnost tichá až normální, nějaký cvakot je slyšet, ale nevím jak to poměřit a spíše při začátku stisku, ne na konci. Většina multimediálních kláves je přeprogramovatelná a celkem fajn, zvlášť přehrávače (lze vybrat jakýkoli, nejen audio, ale i video). Já mám radši spíše hlučnější klávesnice, občas na to používám i soft:

Jingle Keyboard 2.3-ozvučí klávesy a myš.zip

KeySound 1.1.2-umožňuje každé klávese na klávesnici a tlačítkům myši přiřadit unikátní zvuk, který je přehrán je-li klávesa stisknuta. Podporováno je až 5 tlačítek myši a všechny klávesy na klávesnici.exe

Windows Everywhere 0.9-kompletně stereofonní ozvučení pohybu myši, nárazu myši do okrajů obrazovky, klikání tlačítek myši a všech kláves klávesnice.exe

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 25 lis 2007 13:37

RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
foxy_whiteFox
Level 3
Level 3
Příspěvky: 445
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Olomoucký kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod foxy_whiteFox » 25 lis 2007 13:44

El Diablo píše:Optimus Maximus keyboard


Vypadá dobře, cena přijatelná... . :shock:

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 25 lis 2007 15:13

El Diablo píše:Optimus Maximus keyboard


K té klávesnici mám trochu sentimentální vztah. Asi před 5 lety mě napadla tato idea (ruské Art.Lebedev Studio si to nechalo patentovat asi před 2 lety). Moji kámoši mi to můžou dosvědčit :lol: Občas jsem se o tom sem tam zmínil, ale většinou to ani nechápali nebo říkali, to by bylo strašně drahé (a taky je :D ) a nejspíš na mě koukali, jako na blázna :lol: . Dokonce jsem se to jednou snažil udat MS. Jak je vidět, tak se mi to nepodařilo. Takže není nejtěžší něco vymyslet, ale pak to udat (prodat) ... :twisted: Doufám, že podobných klávesek se dočkám i na svém mobilu, dálkovém ovladači atd.

Snad každý už zná její princip, výhody, myslím, že už o ní četl. Je to o tom, že na každé klávese je OLED zobrazovač a znak/grafika/ikona se mění v závislosti na softwaru. Když mám tedy českou klávesnici, budu mít na klávesách české písmo, rus azbuku, ... když pustím Office, klávesy se mi předělají na Office mód, při hře se mi zobrazí přímo popisky/grafika či i video (animace) pro konkrétní hru. Klávesové zkratky se přímo zobrazí pro konkrétní software.

http://www.artlebedev.com/everything/optimus/

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

http://www.artlebedev.com/everything/optimus/demo/

Uživatelský avatar
Buffalo007
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Buffalo007 » 02 pro 2007 14:29

Já bych jenom doplnil alobalistu s tou redukcí PS2 --> USB, já jsem si zkusil koupit redukci a připojit na klasickou klávesnici, ale bohužel to nefunguje. Klávesnice musí být na USB přispůsobená z výroby.
Chytrým patří svět, blbým lopata...
Život je supr, ale lidi jsou svině.

alobalista
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: listopad 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alobalista » 03 pro 2007 16:35

Buffalo007 píše:Já bych jenom doplnil alobalistu s tou redukcí PS2 --> USB, já jsem si zkusil koupit redukci a připojit na klasickou klávesnici, ale bohužel to nefunguje. Klávesnice musí být na USB přispůsobená z výroby.

dik moc...skoda :(


PS: aktualni info...stale zadnou nemam a stale nevim...dnes jsem se byl podivat na tu logitech do kramu a proste se me nelibi ten zkracenej shiht...ale asi bych si zvykl a uvazuju nad ni...

ovsem kamarad me "nahryzal" s touhle (G11)
Obrázek

pripadne G15...sice ta cena je vetsi a umi milion kravin ktery nikdy nevyuzuju ale zas se mi hodne libi podsviceni klaves a pise se o ni ze je i dost ticha oproti ostatnim...

nanestesti ji nemaj nikde kde nakupuju skladem, takze mam dost casu na to abych si to promyslel :)

PPS: jak to tak vidim tak budu jste dalsiho pul roku bez klavesnice


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Problém s klavesnici
    od Mladkov204 » 28 srp 2023 19:55 » v Problémy s hardwarem
    5
    1002
    od Mladkov204 Zobrazit poslední příspěvek
    29 srp 2023 12:08
  • Multimediální klávesy na klávesnici win 11
    od BigSandy » 16 pro 2023 09:22 » v Problémy s hardwarem
    4
    634
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    16 pro 2023 16:14
  • Doporučte ip kameru
    od mtc » 14 říj 2023 20:41 » v Vše ostatní (hw)
    1
    1242
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 říj 2023 20:46
  • XBOX X - doporučte hru pro deti Příloha(y)
    od michal84 » 04 pro 2023 18:08 » v Herní konzole
    27
    9460
    od michal84 Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 18:10

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů