Dva notebooky, ale který je ten pravý?

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Pepa35
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: listopad 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Dva notebooky, ale který je ten pravý?

Příspěvekod Pepa35 » 05 led 2008 18:47

Ahoj,
zvažuji koupi notebooku. Na video, hry, fotky zkrátka multimédia. Mám dva favority:
http://www.barbone.cz/index.asp?stiid=6 ... BTATI26Wbg
nebo
http://www.barbone.cz/index.asp?stiid=6 ... WLBTCAMVHP

Měl jsem vybraný Asus, ale jsou teď nějak rozporuplné reakce ohledně kvality. Na Toshibu žádné špatné zvěsti nejsou, a má i vistu v ceně.
Tak nevím díky za názory a zkušenosti. Ostatně si myslím, že vždy záleží jak se člověk k věcím chová, ale někdy i to selže.... :?

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 05 led 2008 19:02

no u těch notebooků jsou nějaké divné popisky.u toho ASUSu je sice Turion X2 a nic víc (aby si to člověk dohledával :smile: ) jinak se mi zdá lepší ten ASUS. má pamět osazanou jen v jednom slotu, lepší procesor, a gigovou lanku,
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Pepa35
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: listopad 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Pepa35 » 06 led 2008 10:36

Ahoj, ten procesor v Asusu má tyto parametry:
AMD® Turion64 X2 TL60 2.0 GHz/2x512 KB L2/ 35W, obas mají volný druhý slot na rozšíření operační paměti, ostatně tu chci při koupi nechat hned osadit 1GB je málo, spíše mne zajímá porovnání obou notebooků ohledně výkonu a hlavně kvality. Abych nekoupil zajíce v pytli :D
Od Asusu mám pda, 636n a chodí k plné spokojenosti, dokonce jsem před rokem co jsem ho koupil si dopisoval se zastoupením asusu a jednání na 1 s *.
U Toshiby nevím ale nikdo si nestěžuje.
Zarazili mne názory některých co si na kvalitu Asuse stěžují a přirovnávají ho k Aceru, ale Acer byl strejdy první notebook a fungoval celou dobu než koupil výkonější....Stále na Vážkách ale to by člověk nic nekoupil :D

Uživatelský avatar
Koja
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1909
Registrován: listopad 05
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Koja » 06 led 2008 11:03

Vzal bych si ten Asus + přikoupil hned 1GB RAMek :wink:

Tak sem to v září udělal já, koupil Asus F3Js (bez OS), nechal si tam hned dát 1GB RAMek navíc a sem naprosto spokojenej, zatím vůbec žádnej problém :lol:

Jinak ty notebooky sou docela podobný, ale přiklonil bych se k tomu Asusu - lepší procesor a je bez systému :)
Everybody lies so don't trust anyone. :)


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů