Repro 2.1 nebo 5.1?

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Baron Prášil
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4882
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Baron Prášil » 17 led 2008 21:38

benik.martin píše:polepšim si rozhodně z mejch současnejch obyčejnejch Geniusů 2.0 za pár desítek korun :D :D :D

o tisíc procent :D

Reklama
Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

RE:

Příspěvekod jaro3 » 17 led 2008 21:39

Já je neznám ,píšou ale subwoofer 32W(RMS?), pokud se tomu dá věřit , tak O.K.Lepší by bylo počkat si na recenzi od toho kdo je má.Pokud ten plast tak nevyjíždíš , tak by to mělo být v pohodě, od 70-100% už drčí všechny.Ale to asi nevyužiješ.Pokud nemáš moc velký pokoj.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

RE:

Příspěvekod jaro3 » 17 led 2008 21:43

To Baron Prášil:Jasně beru to tak, do povětří mi to nehodí. Každý zesilovač má určitou hranici, dál už to nejde, signál se začně ořezávat a víc už z toho nedostaneš.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Uživatelský avatar
benik.martin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 968
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod benik.martin » 17 led 2008 22:00

nj,asi to je nejlepší volba v této cenové hladině že? pujdu do nich jesi ještě třeba trochu zlevní :) :D akorát ještě jeden dotaz na někoho kdo je má :wink: V recenci je napsáno:
Objevil jsem jednu nepochopitelnou mušku, která inženýrům u Logitechu unikla. Proč není sluchátkový výstup ovlivněn potenciometrem pro zesilování a zeslabování? Ocenil bych, kdyby výstupnímu signálu šla regulovat hlasitost, bohužel se musíte spokojit se softwarovou regulací ve Windows, anebo jiné aplikaci.
Jak to je?? jako když připojim sluchátka,tak nebudu moct normálně ovládat hlasitost tim kolečkem na zesilování?? to je nějaká ptákovina ne :D :D :D
zákl: MSI K9N6SGM-V
proc: AMD Sempron 3000+
RAM: 2GB DDR2 667 MHz - integr. graf: 256 MB
HDD: 149 GB
Windows XP Home SP3

Uživatelský avatar
benik.martin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 968
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod benik.martin » 17 led 2008 22:05

a ještě vyplatí se koupit zvukovku? teď mám integrovanou 7.1,myslim že není špatná...ae nevim jak se dá poznat dobrá a špatná zvukovka :D
zákl: MSI K9N6SGM-V
proc: AMD Sempron 3000+
RAM: 2GB DDR2 667 MHz - integr. graf: 256 MB
HDD: 149 GB
Windows XP Home SP3

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

RE:

Příspěvekod jaro3 » 17 led 2008 22:06

No to je , budeš moci ovládat sluchátka kolečkem na sluchátkách, vše je v analogu.Žádný problém.Na výstupu z karty máš analogový výstup, kromě výstupu z S/PIF.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

RE:

Příspěvekod jaro3 » 17 led 2008 22:12

To už je zase něco jiného. Mám AUDIGY2ZS a jsem spokojen .Záleží na bitové hloubce a frekvenci vzorkování.Mám 24bit a vzorkování 96kHz při záznamu a 192kHz při reprodukci(tzv.DVD Audio), pak je důležitá latence, laicky řečeno čas zpracování (A/D-efekty-D/A).Karty do 5 ms jsou v pohodě.Zase , při přehrávání videa a zvuku to nepostřehneš,, při mikrofonu , kytaře atd. tzv.real time to postřehneš.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Uživatelský avatar
benik.martin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 968
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Repro 2.1 nebo 5.1? --> (Logitech X-230)

Příspěvekod benik.martin » 17 led 2008 22:20

nj,to já parametry mý integrovaný neznám no :D mno co,zkusim to s ní a uvidíme :) ale jinak si myslim že nemám šanci jako laik poznat nějakej rozdíl...
zákl: MSI K9N6SGM-V
proc: AMD Sempron 3000+
RAM: 2GB DDR2 667 MHz - integr. graf: 256 MB
HDD: 149 GB
Windows XP Home SP3

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

RE:

Příspěvekod jaro3 » 17 led 2008 22:22

Máš pravdu , pokud to není na poloprofesionální práci, karty stojí taky třeba 100.000,-. tak Ti bude integrovaná sloužit k Tvé spokojenosti.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Uživatelský avatar
jkmaxfli
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1427
Registrován: březen 07
Bydliště: Karlovarsko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod jkmaxfli » 17 led 2008 22:48

TO: benik.martin
Ahoj,tak vás tu tak pročítám,jen kývu hlavou.
Jaro3 je podle příspěvků profesionál a využívá polo-profesionální komponenty.
Tobě rozumím úplně přesně na co ty repro potřebuješ,potřebuješ je na to na co je mám i já,prostě na běžné používání(hudba,film,atd.)
Já ty logitechy vlastním a jsem s nima maximálně spokojen,nemluvě o tom,že jsem taky fanda do filmů a muziky a mám sestavené domácí kino z velice kvalitních komponent a repro vlastním B&W v cenové hladině několika desítek tisíc Kč,tím jsem chtěl jen rejpnout,že k PC mi stačí levné,zato velice kvalitní repro(k běžnému použití na PC do normálního bytu).
Pokud bys chtěl,byl bych ochoten natočit přes mobil video recenzi na Logitech X-230 a hodit ji sem,chvilku by to ale trvalo + - 1 týden.

TO:jaro3
opravdu mají celkový výkon 32W RMS-satelity+subwoofer

:bigups: :bigups: :bigups:
► Zobrazit spoiler

Uživatelský avatar
benik.martin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 968
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod benik.martin » 17 led 2008 22:55

jkmaxfli píše:Pokud bys chtěl,byl bych ochoten natočit přes mobil video recenzi na Logitech X-230 a hodit ji sem,chvilku by to ale trvalo + - 1 týden


joj,tak to sem nečekal :) neboj ted je kupovat nebudu,zatim si jen tak dělám obhlídku co se na trhu nabízí :)mno jesi chceš tak můžeš,i když přes mobil ten zvuk bude trošku zkreslený ale neva:) jesi se do toho chceš vrhnout,já nic proti nemám ;) jinak btw až bys ho případně dělal,nevím co posloucháš za music,ale zkus tam dát nějakou tvrdší metalovou skladbu,rád bych slyšel jak budou zvládat rychlý elektrický kytary a tak ;) :D ale jinak děkuju za ten tvůj nápad,já sem už četl recenze ovšem slyšet je je přece jen nejlepší,jak si udělat nějakej obrázek o nich :) :bigups:
zákl: MSI K9N6SGM-V
proc: AMD Sempron 3000+
RAM: 2GB DDR2 667 MHz - integr. graf: 256 MB
HDD: 149 GB
Windows XP Home SP3

Uživatelský avatar
jkmaxfli
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1427
Registrován: březen 07
Bydliště: Karlovarsko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod jkmaxfli » 17 led 2008 23:22

zvuk na tom moc kvalitní nebude,ale to video udělám,vrhnu se na to v pondělí a hned to sem hodím.metal neposlouchám,ale bude. :bigups:
Přílohy
PB060773.jpg
► Zobrazit spoiler


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Repro k NB
    od Riviera kid » 22 led 2024 18:02 » v Vše ostatní (hw)
    3
    1080
    od Riviera kid Zobrazit poslední příspěvek
    24 led 2024 12:07
  • Repro k PC - DNB,techno,rap 1500 - 3000 Kč
    od Speedhack » 20 kvě 2023 13:03 » v Vše ostatní (hw)
    9
    1745
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 črc 2023 13:46

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů