Zajímavej týpek

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
tamagoci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 429
Registrován: leden 08
Bydliště: Mladá Boleslav
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod tamagoci » 16 úno 2008 21:13

Asi každý z nás tady má svůj sen a kdyby na to měl,chtěl by si ho splnit.Já mu to přeju. :wink:
MSI K9N Platinum/AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+,~2.5GHz/WD160Gb/4 Gb RAM/Asus HD 6670
Něco od nás z Mladé Boleslavi
MalwareRemove
Bezpečnostní skener
Čištění PC

Reklama
Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod zao » 16 úno 2008 21:26

já taky a tiše závidím
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Uživatelský avatar
foxy_whiteFox
Level 3
Level 3
Příspěvky: 445
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Olomoucký kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod foxy_whiteFox » 16 úno 2008 21:31

karlos píše:Jeden můj známý říká toto: "Cokoliv postaví Němec (míněna národnost) nefunguje. Jen blázen táhne na Moskvu v zimě a stejný blázen vyslovuje s, jako s, ale Siemens, vyslovuje jako zímens... to prostě nikdy nemůže fungovat..." :lol:


Věř tomu, že může. :wink: Pracuju pro Německou firmu...

p.s. taky to tomu týpkovi přeju! Je to věc názoru. Každý z nás, kdo pracuje by časem dal 200 litrů dohromady, akorát pro většinu by to byla hloupá investice. :shock:

//Také pracuji pro německou firmu a není dne, kdy bych se nedivil, jak mohou být se svým uvažováním, ekonomicky nejvyspělejší zemí Evropy :lol: Ale je dobře, že jsou, alespoň mě, docela slušně živí, tak držím hubu a krok a jen se tiše divím
//Karlos

Uživatelský avatar
gyga
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1011
Registrován: únor 08
Bydliště: Kutná Hora - Malešov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod gyga » 17 úno 2008 01:05

Koukám, že bych měl začít šetřit. :lol:
Lenovo Thinkpad Edge 15

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 20 úno 2008 22:08

http://www.computerworld.cz/cw-id/intel ... _osm_jader

Tento vysoký výkon však není zadarmo. Procesor Intel Core 2 Extreme QX9775 je již nyní v prodeji a jeho doporučená cena je 25 738 korun (1499 USD). Předpokládaná koncová cena základní desky Intel D5400XS je 11 144 korun (649 USD).
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 21 úno 2008 06:15

Je hezké, když si lidé mohou plnit sny. Ten kluk, nebo chlap, má sen poměrně snadno dosažitelný. Co to je dneska dvě stě litrů. Jeho sen mi však přijde poněkud hloupý a dětinský. Upnout všechny své snahy k získání věci, která je mu v podstatě k ničemu, je opravdu nějaké divné, ale co, je to jeho sen, jeho prachy. Dost možná jde o dvanáctiletého kluka, který si díky anonymitě netu dodal dospělosti do žil, nasráním všech, že on, pracháč, na to má. Kdo z nás to nedělal, tak kecá a dělá to do dnes (omlouvám se za parafrázi Sigmundu Freudovi). Nejblbější na tom je, že si ten krám možná koupí a největší životní sen je fuč. Co dál? Prázdno... :cry:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 21 úno 2008 09:12

Já bych to vrazil do děvčat ve SLI nebo CrossFire konfiguraci a chlastu. :smile:


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Alferi, DotNetDotCom.org [Bot] a 36 hostů