poraďte ""flešku"

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Flashman
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 307
Registrován: listopad 07
Bydliště: Sokolov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

poraďte ""flešku"

Příspěvekod Flashman » 13 říj 2008 13:55

ahoj chci koupit nějakej flash disk bud 4G do 500kč nebo 8g do 700kč,mužete nahodit nějakej tip,jde o to aby byla rychla a dostupna v nějakym eshopu.díky

Reklama
Uživatelský avatar
Koja
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1909
Registrován: listopad 05
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: poraďte ""flešku"

Příspěvekod Koja » 13 říj 2008 14:01

Jako to už tady za chvilu budeme radit i to, jakou si koupit prodlužovačku se 4 dírkama nebo jakej si koupit napájecí kábl ke komplu do 50,-- ? Nebo prázdné CD do 10,-? To je vážně takovej problém otevřít web nějakého eshopu a tam najít Flash disk, vybrat požadovanou velikost a dát řadit podle ceny?

http://www.czechcomputer.cz/cat_tree.js ... lash+disky
// Vyber velikost, dej řadit podle ceny .. nechtělo se mi to tady zobrazit //

A značka? Myslím, že A-Data a Kingmax známe všichni. Doporučení? "V gumě" je aspon trochu chráněna proti nárazu. Jinak myslím, že číst umíš a tu nejrychlejší/nejlevnější/nejhezčí si najdeš pro sebe už sám :)
Everybody lies so don't trust anyone. :)

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: poraďte ""flešku"

Příspěvekod memphisto » 13 říj 2008 14:03

záleží i na designu co se ti líbí.mě by se třeba líbila A-Data PD7 Turbo Speed 200x 8GB(hodně rychlá) nebo Corsair Voyager 8GB. obě jsou do 700
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Flashman
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 307
Registrován: listopad 07
Bydliště: Sokolov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: poraďte ""flešku"

Příspěvekod Flashman » 13 říj 2008 14:08

Koja píše:Jako to už tady za chvilu budeme radit i to, jakou si koupit prodlužovačku se 4 dírkama nebo jakej si koupit napájecí kábl ke komplu do 50,-- ............


jasně to problem není,ale miluju takovy strašně chytrý lamy jako si ty??bohužel nejsem a nikdy jsem nebyl majitelem žadneho flash disku a nevim ktera značka je dobra,nebo ktera ne a nerad bych vyhodil zbytečně peníze za nějakou sice hezkou velkou ale pomalou,proto jdu sem na pc help kde doufam v nějakou dobrou radu na co si dat bacha a ktera je dobra protože ten i onen ji ma a šlape jako paradně.Takže si takovy ty keci o poučování nech,příště raději nereaguj na příspěvěk a bude vše ok.Pro mě je i těch 500 kč dost protože stale ještě studuji,ale pro někoho jako ty to je asi drobna.

Flashman
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 307
Registrován: listopad 07
Bydliště: Sokolov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: poraďte ""flešku"

Příspěvekod Flashman » 13 říj 2008 14:12

memphisto píše:záleží i na designu co se ti líbí.mě by se třeba líbila A-Data PD7 Turbo Speed 200x 8GB(hodně rychlá) nebo Corsair Voyager 8GB. obě jsou do 700

ani tak moc o design nejde,spíš o rychlost...i když ta gumova se mi moc nelíbí,sice to ma velke vyhody ale...spíš se mi zamlova ta a-data pd7 díky dobrej tip :number1:

Uživatelský avatar
Koja
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1909
Registrován: listopad 05
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: poraďte ""flešku"

Příspěvekod Koja » 13 říj 2008 14:19

To Flashman: Taky studuju:) A za chytrou lamu bych se nepovažoval. Jo, vybil sem si na tobě něco, co mě štve, ale vážně to tady za chvilu bude vypadat tak, jak sem popsal. Protože lidi jsou liný prasata a místo toho, aby 5 minut používali mozek a Google, tak se prostě zeptaji. Je to přece jednodušší a dozví se to stejný, jako by jim dalo těch 5 minut, protože ten Google použije někdo jinej.
Jinak u gumovench si dej bacha na vytahování z USB portu. Stává se dost často, že se prostě ulomí ten "konektor" bo jak to říct..prostě ten konec, co leze z ty gumy:) Ulomí, nebo trošku posune, nalomí a flashka potom nefunguje vůbec nebo jenom, když ji držíš v určité poloze .. takových případů sem viděl už několik ;)
Everybody lies so don't trust anyone. :)

Flashman
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 307
Registrován: listopad 07
Bydliště: Sokolov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: poraďte ""flešku"

Příspěvekod Flashman » 13 říj 2008 14:26

ok,chapu to parkrat jsem už četl uplně stupidní dotazy u kterych člověk přemýšli co to je asi za člověka,ale nikdy jsem nepatral po flash disku a třeba rada od tebe co se týče gumy mi taky dost otevčela oči,ještě bych potřeboval vědět jednu věc proč někde je psano Rychlost přenosu dat při čtení [MB/s]: 20
Rychlost přenosu dat při zápisu [MB/s]: 20

a někde "zvládá maximální přenosovou rychlost až 480 Mb/s.!

z toho jsem trochu "paf" :blush: :blush:

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: poraďte ""flešku"

Příspěvekod krtenek » 13 říj 2008 14:28

Koja píše:místo toho, aby 5 minut používali mozek a Google, tak se prostě zeptaji. Je to přece jednodušší a dozví se to stejný, jako by jim dalo těch 5 minut, protože ten Google použije někdo jinej
OT: Jinej vyhledávač než Google neexistuje? Abysme tu za chvíli neměli k MS takovej druhej monopol, protože lidi nebudou schopný či líný použít jinej vyhledávač než todleto zaklínadlo gůgl.

Uživatelský avatar
Koja
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1909
Registrován: listopad 05
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: poraďte ""flešku"

Příspěvekod Koja » 13 říj 2008 14:38

To krtenek: A kde vyhledáváš? seznam.cz? :) .. ale tohle sem myslím nepatří:)
Everybody lies so don't trust anyone. :)

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: poraďte ""flešku"

Příspěvekod krtenek » 13 říj 2008 14:40

Nepatří. Další případně přes SZ.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Minecraft kniha - poradte Příloha(y)
    od michal84 » 18 kvě 2023 16:14 » v Vše ostatní (Off topic)
    1
    2001
    od michal84 Zobrazit poslední příspěvek
    07 črc 2023 10:52
  • Poraďte GPU+Zdroj+Casu
    od ttomasek » 20 led 2024 20:00 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    7
    1153
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    23 led 2024 21:27
  • Chrome načítá stránku hned po zapnutí PC Zdroj: https://www.poradte.cz/pocitace-a-prislusenstvi/54978-chrome-nacita-stra Příloha(y)
    od kellne » 13 bře 2024 09:30 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    692
    od kellne Zobrazit poslední příspěvek
    13 bře 2024 21:27

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů