PC zdroje Spire

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

moranx
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: duben 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

PC zdroje Spire

Příspěvekod moranx » 16 dub 2009 10:25

Najdu někoho se zkušenostmi se zdroji značky Spire, zdají se mi být kvalitní a za dobrou cenu. Spire vyrábí také ventilátory a chladiče. www.spirecoolers.com

Reklama
Uživatelský avatar
Spyke
člen HW spec týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4632
Registrován: duben 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PC zdroje Spire

Příspěvekod Spyke » 16 dub 2009 12:24

Zkušenosti nemám, zmiňovanou značku totiž ani neznám. Koukal sem jen tak zběžně na jejich stránky a myslím, že ta 'řada' BlackMoon by mohla být v poho. Jedna věc je ale co píšou a druhá, jak to je ve skutečnosti. Stejně bych ale raději držel osvědčených značek jako je Enermax či Seasonic. Ještě by mě zajímalo podle čeho soudíš, že jsou to kvalitní zdroje, když si ještě žádný neměl - nebo alespoň tak sem to pochopil.. :wink:
Prosím, pište česky! Čtěte příbalový leták a používejte Google.
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla..
* Tak jsem infantilní, no a co? Každý je nějaký, někdo je třeba komunista..

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PC zdroje Spire

Příspěvekod Marfy » 16 dub 2009 17:10

Značku znám.Mám od nich koupený 80mm ventilátor a je to pěkný šmejd.Hučel jak vysavač a vzduchový výkon slabý.Zdroj bych si od nich taky nekoupil.U zdroje bych vůbec neriskoval s koupením neznačkového.Spoléhat na to jestli je dobrý nebo ne,tak to bych rozhodně nedělal.Na poli výrobců zdrojů je jen pár dobrých a ostatní většinou nestojí za nic.Ber jen Enermax,Seasonic,Corsair,Fortron,Tagan to jsou osvědčené zdroje,které si na nic nemusejí hrát a prostě jsou dobré.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Upgrade PC - výměna zdroje
    od titex » 15 dub 2023 18:50 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    4
    1165
    od titex Zobrazit poslední příspěvek
    15 dub 2023 21:49
  • Upgrade zdroje kvůli nové GPU
    od Grander » 10 kvě 2023 20:50 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    780
    od Karrex Zobrazit poslední příspěvek
    11 kvě 2023 19:49

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: GrandTheftAuto29, Majestic-12 [Bot] a 36 hostů