nVIDIA GTX 275 Vyřešeno

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: nVIDIA GTX 275

Příspěvekod zao » 09 črc 2009 20:03

tak gratuluju že se vše podařilo, jinak ty clipsy nejsou tak strašný (zamáčknout a otočit), pokud si to udělal správně musí to držet

tak hodně zdaru s novým pc a hodně hodin bez viru :-D
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Reklama
Viktor.Z
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 293
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nVIDIA GTX 275

Příspěvekod Viktor.Z » 09 črc 2009 23:31

Díky :D

V tom manuálu psali otočit a zamáčknout :?

Teď jsem hrál chvíli Tomb Raider: Underworld. A musím říct, že JÁ TU SVOU GRAFIKU PROSTĚ ŽERU! :D :D Na plný detaily s rozlišením 1920x1080 mi to valí naprosto plynule, ať se tam děje cokoliv. No na úplně plný detaily ne. Anti-aliasing mám jen 4x. Nepotřebuju velkej anti-aliasing, jelikož jsem od TV asi dva metry. A na tu dálku nejsou ty zuby tak vidět. To je právě celkem výhoda, protože AA pěkně žere grafiku a když mám možnost ho vynechat aspoň z pola (u některých her ho nepotřebuju vůbec, protože prostě ty zuby nejsou vidět i úplně bez AA, jen opravdu zřídka), tak mi zbyde pro grafiku slušná rezerva :smile: Ale třeba u hry Devil May Cry 4 mám plnej AA 16xQ i vše ostatní na plné detaily s rozlišením 1080p a comp se strašně nudí. Je to totálně plynulé. Ale fakt takovou plynulost jsem ještě v životě neviděl. Ten Tomb Raider, to je nádhera. Taková grafika. Všude samé stromy, keře a stíny a shadery a všechno možný. To vše na plné detaily s full HD rozlišením. Člověk by řek, že v takovém na pohled dost složitém 3D prostoru, by se to už mělo aspoň trošičku seknout při otáčení kamery. Ale ne prostě. Ten comp dělá, jako kdybych pustil nějakej Duke Nukem 3D. Prostě totálně plynulý. Nádhera :D Ani škub. Kdyby tam byl, viděl bych ho. Já mám na defekty oko. Vidím i sebemenší chybku v obraze. I ve zvuku.
Když tu hru porovnám s verzí na PlayStation 3, tak se to vůbec nedá srovnat. Bohužel, i když jsem byl vždy spíš pro konzole, tak musím přiznat, že PS3 mě celkem sklamala. Musím potvrdit to, co se píše, že PS3 zaspala dobu. Hry běží maximálně v rozlišení 720p (u GTA4 je to dokonce nějakých 640) a často nemívaj ani anti-aliasing. No a při tom menším rozlišení se ty zuby docela pěkně ukážou. A pozor! I tak se ty hry sekaj. Není to tak hrozný, dá se to v pohodě hrát, ale prostě seká se to a je to vidět. Opravdu nechápu na co v Sony mysleli. Zase je ale fakt, že za PS3 dáte jen 10.000 a za nadupanej comp nějakých 20.000 a víc. Možná se nechtěli s cenou dostat tak vysoko, tak ten výkon trochu uskromnili. Ale naštěstí pořád tak necítím, že jsem za PS3 peníze vyhodil. Pořád na to vycházej hry, které na PC nevyjdou. Tak například Metal Gear Solid 4 bych si na ničem jiném, než na PS3 nezahrál. Tu hru mám rád už od prvního dílu.

Jestli jste nehráli Tomb Raider: Underworld a chcete se pokochat Larou Croft, tak jsem vám tady nahrál screeny, které jsem před chvilkou sám udělal

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/253932883/Tomb_Raider_Underworld.rar

Mrkejte na tu krásnou grafiku a krásnou Laru :D

Na takový vákon nejsem vůbec zvyklý, tak jsem z toho trochu v příjemném šoku. Prostě GTX 275 8)
AMD Ryzen 3700x| Ram 32GB 2400Mhz DDR4| NVIDIA GTX 1080

rejma
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nVIDIA GTX 275

Příspěvekod rejma » 27 srp 2009 12:59

čau taky jsem si pořídil GTX 275, ale mám s ní takový problém. Teda myslím že je to grafikou, když hraji nějaké normální ne moc náročné hry tak v pohodě. Jakmile si zapnu crysis na plné detaily tak hraji asi 3 minuty a restartuje se mi PC a grafika topí jako blázen.Tohle je už druhá grafika za týden co mi dělá nějaké problémy ale předtím nesplňovala to co měla. Díky za rady:) Jinak jestli to s tím nějak souvisí tak mám intel E8400 3,00GHz (6MB/1333), 4GB RAM, základní deska ep45-ds3l, a tu GTX 275.

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: nVIDIA GTX 275

Příspěvekod zao » 27 srp 2009 17:11

jaký jsou ty teploty a jakej máš zdroj


ps někdo to oddělte díky
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

rejma
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nVIDIA GTX 275

Příspěvekod rejma » 28 srp 2009 00:00

teploty na procesoru, základní desce, a grafice jsou okolo 50-60 při práci v OS, zdroj mám 500W.

rejma
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nVIDIA GTX 275

Příspěvekod rejma » 01 zář 2009 20:10

pordíte mi někdo prosím???

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: nVIDIA GTX 275

Příspěvekod zao » 01 zář 2009 20:23

na grafiku to je dobrý, ale procesoru (podle typu) už se to nemusí líbit v zátěži a desce taky
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

rejma
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nVIDIA GTX 275

Příspěvekod rejma » 03 zář 2009 13:11

procesor aji základku tam máš odkaz v předešlém příspěvku. Myslíž že to bude zdrojem??? nebo něčím jiným

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: nVIDIA GTX 275

Příspěvekod zao » 03 zář 2009 13:25

možná to je cpu, protože má celkem vysokou teplotu, ověř to v zátěži
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

miken
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: červen 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nVIDIA GTX 275

Příspěvekod miken » 20 čer 2010 21:57

Mužu se zeptat když se tak bavíte o těch chladičích myslíte že ten asus tirton 77 uchladí přetaktovanou 930 i7 quad core 2,8 GHz na 3,2-3,4 nebo dokonce 3,6 GHz ? hodně bymě to mrzelo kdyby ne protože jsem si ho taky koupil od alzi celkem za 900 tak jesli byste prosim mohly odpovedet bo to ještě můžu přendat.

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nVIDIA GTX 275  Vyřešeno

Příspěvekod AleRx8 » 21 čer 2010 07:01

Myslíš, že když budeš svou otázkou otravovat v každém topicu, že ti někdo odpoví? A proč vytahuješ tři čtvrtě roku staré téma? Měl by to uchladit.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Ray Tracing nVidia vs AMD
    od ShadowWord:Pain » 22 črc 2023 14:18 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    13
    1731
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    01 srp 2023 13:30
  • Nvidia 1060 chyba 43
    od Brasi » 18 čer 2023 10:42 » v Problémy s hardwarem
    2
    768
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    18 čer 2023 15:40
  • Výběr Nvidia 4060Ti, a stačí 550W PSU?
    od midder » 12 črc 2023 16:08 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    1
    740
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    12 črc 2023 19:23

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů