Lenovo ThinkPad Edge nebo něco podobného?

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Trefort22
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: únor 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Lenovo ThinkPad Edge nebo něco podobného?

Příspěvekod Trefort22 » 08 úno 2010 16:13

Zdravím, teď mám notebook MSI GX630X. Mému kamarádovi po 10měsících na stejném notebooku vyhořela základní deska a mně se nyní po roce stalo to samé. Naštěstí mám notebook v záruce, takže oprava byla zdrama. Vzhledem k tomu, že do konce záruky zbývá necelý rok, poohlížím se po jiném notebooku, jelikož si myslím, že je pouze otázkou času, kdy se tam zase něco spálí. Když jsem si kupoval MSI, chtěl jsem notebook na hry. Teď bych chtěl notebook ideálně s úhlopříčkou 13", měl by být lehký, se slušnou výdrží baterie. Nechci na něm hrát hry, ale hru. Zkrátka potřebuji, aby to zvládalo World of Warcraft. Nepočítám s nejvyšším rozlišením a detaily, ale potřebuji, aby se to nesekalo. Co jsem se tak díval na 13" notebooky, většinou tam strkají grafické karty ATI Radeon HD 3200 IPG 128MB nebo nějaké ty Intel 4500M. Je mi jasné, že tyhle karty jsou slabé, ale netuším, jestli jsou natolik slabé, že by neutáhly ani Warcraft?
Poměrně se mi líbí tenhle notebook, ale jak už jsem psal, pokud se tam nerozchodí moje hra, je mi k ničemu.
http://www.alza.cz/lenovo-thinkpad-edge ... 153246.htm

Popřípadě bych vás rád požádal, jestli nemáte nějaký typ na 13" notebook s lepší grafikou, cena do 20tis.? Děkuji

Jen bych ještě dodal, že jsem na internetu našel minimální požadavky na WoW:

Procesor: Intel Pentium 4 1.3 GHz nebo AMD Athlon XP 1500+
Paměť: 512 MB RAM (1 GB pro uživatele Windows Vista)
Grafická karta: Podpora T&L a 32 MB videopaměti (Radeon 7200, Geforce 2 a vyšší)
Zvuk: Karta podporující DirectX

Nedávno jsem hrál Wacraft na tolním PC. Intel Pentium 2,4Ghz, 1,5GB RAM, GeForce 2 a prakticky se to nedalo hrát, kvalita obrazu a pohybů byla opravdu otřesná. Často jsem musel hru zapínat znovu, jelikož prostředí čas od času změnilo barvy na výrazně modrou, fialovou a zelenou, tak nevím čím to bylo.

Reklama
mild96
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: listopad 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Lenovo ThinkPad Edge nebo něco podobného?

Příspěvekod mild96 » 27 lis 2010 12:20

no ako, wow rozjedes prakticky na cemkoliv, na 3.3.5 sem hraval na netbooku kdyz sem mel PC v opravne a jelo to, ikdyz otresne :D, tedka po The Shattering nevim no tam bych rekl ze to bude chtit trochu vic.
a jinak myslim ze ten notas co si vybral to utahne tak na 3-5 FPS a to je prakticky nehratelne, byt tebou tak bych se poohledl po necem lepsim, treba http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-v560-d195808.htm


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Lenovo E550 (ThinkPad) - Nefunkční display
    od CyberCodeDroid » 22 pro 2023 10:25 » v Problémy s hardwarem
    0
    1021
    od CyberCodeDroid Zobrazit poslední příspěvek
    22 pro 2023 10:25
  • Prodám Thinkpad X61s, 240 GB SSD, nová baterie
    od shutterCZE » 05 kvě 2023 15:34 » v P: Hardware
    2
    1860
    od shutterCZE Zobrazit poslední příspěvek
    06 kvě 2023 08:53
  • Upgrade CPU + něco dalšího?
    od extrem » 22 zář 2023 18:18 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    16
    2332
    od extrem Zobrazit poslední příspěvek
    25 zář 2023 18:59
  • Upgrade NTB Lenovo Příloha(y)
    od Ivo79 » 17 dub 2024 15:56 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    8
    1439
    od Zivan Zobrazit poslední příspěvek
    20 dub 2024 12:04

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů