LCD televizor Panasonic TX-L32V10

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
pompeus50
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 262
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

LCD televizor Panasonic TX-L32V10

Příspěvekod pompeus50 » 11 dub 2010 20:30

Zdravím :smile:
měl bych zájem o koupi LCD televize a jelikož jsem lajk, tak bych se chtěl poradit zda můj vybraný model je správná volba.
děkuji za připadné názory :bigups:

http://www.cinema-shop.cz/detail-zbozi/486-panasonic-tx-l32v10e-tx-l32v10/

Reklama
richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: LCD televizor Panasonic TX-L32V10

Příspěvekod richchie » 11 dub 2010 20:45

Těžké rozhodování- každému se líbí něco jiného.Do budoucna bych se podíval po něčem takovém.

http://www.google.cz/#hl=cs&source=hp&q=lcd+tv+120hz&lr=lang_cs&aq=0&aqi=g1&aql=&oq=lcd+tv+120&gs_rfai=&fp=35bf7e8edcaf3e5e

Bude nastupovat 3D tak proč to nevyužít.Čím víc Hz tím líp.

Uživatelský avatar
domitea
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1966
Registrován: červen 09
Bydliště: Královehradecký kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: LCD televizor Panasonic TX-L32V10

Příspěvekod domitea » 11 dub 2010 22:03

Já bych zase doporučoval tuhle, máme ji doma a nemůžeme si vynachválit
UNIX je systém jednoduchý, jen musíte být geniální, aby jste tu jednoduchost pochopili. Jedině OSS, vše co napíšu je pod GNU/GPL
Linux je mé koření života. Nikdy nevím, co pokazím! Registered user #550849

Dnešní počítače mi nestačí, pracuji na vlastním

Uživatelský avatar
Vlkodlak
Level 3
Level 3
Příspěvky: 463
Registrován: únor 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: LCD televizor Panasonic TX-L32V10

Příspěvekod Vlkodlak » 12 dub 2010 15:47

Máme doma starší model, ( též 82cm IPS Panel) a spokojenost.

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: LCD televizor Panasonic TX-L32V10

Příspěvekod Marfy » 12 dub 2010 16:16

Je to věc názoru a toho co nutně potřebuješ a co můžeš oželet.Jestli třeba skutečně využiješ fullHD a jestli vůbec máš zdroj full HD videa.Nebo jestli ti stačí úhlopříčka jen 82cm.Osobně jsem řešil nedávno podobné dilema a místo full HD jsem vzal jen HD Ready,větší úhlopříčku a místo LCD plazmu.Pozorovací úhly jsou daleko lepší než u LCD za stejnou cenu,obraz se mi zdál být taky lepší, no a samozřejmě pořizovací cena byla nižší než 106cm LCD.Podle mne je 82cm málo a pokud si pouštíš jen DVD nebo DivX formáty tak je zbytečné platit za full HD.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: LCD televizor Panasonic TX-L32V10

Příspěvekod jaojao » 12 dub 2010 16:51

Taky jsem pro plazmu, krom uvedeného ještě, sice víc papá, ale i víc topí :smile:
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

MigMit
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 270
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: LCD televizor Panasonic TX-L32V10

Příspěvekod MigMit » 12 dub 2010 17:08

Uvedená TV je OK, ale je potřeba si uvědomit zda využiješ její funkce, už jak je napsáno v popisu - LCD televizor doslova přecpaný technologiemi. Plánuješ ji připojit k internetu ? Jde o to že za tyhle "vychytávky se platí peníze navíc. Osobně mám tuhle televizi a nemůžu si ji vynachválit, jednoduchým zásahem v servisním menu se z ní dá dokonce udělat 6. série (podpora přehrávání videa přes USB, zvládne i napájet externí HDD). Do plazmy bych v dnešní době z ekonomických důvodů nešel, toť můj názor.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: LCD televizor Panasonic TX-L32V10

Příspěvekod memphisto » 12 dub 2010 17:14

Taky jsem zastánce větších úhlopříček. Zrovna se sháním po LCD TV a padly mi do oka právě Samsungy. Měl jsem možnost vidět vedle sebe Sony, Panasonic, LG a Samsung a Samsung na full HD a při běžném provozu podával ze všech předváděných TV nejlepší podání barev a kvality obrazu a navíc byl ze všech nejlevnější, takže můj favorit je zatím Samsung, ale jak už se píše výše, je to hodně subjektivní. Moje máti naopak obdivovala Sony, protože měla matnější obraz
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
pompeus50
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 262
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: LCD televizor Panasonic TX-L32V10

Příspěvekod pompeus50 » 04 kvě 2010 21:16

MigMit píše:Uvedená TV je OK, ale je potřeba si uvědomit zda využiješ její funkce, už jak je napsáno v popisu - LCD televizor doslova přecpaný technologiemi. Plánuješ ji připojit k internetu ? Jde o to že za tyhle "vychytávky se platí peníze navíc. Osobně mám tuhle televizi a nemůžu si ji vynachválit, jednoduchým zásahem v servisním menu se z ní dá dokonce udělat 6. série (podpora přehrávání videa přes USB, zvládne i napájet externí HDD). Do plazmy bych v dnešní době z ekonomických důvodů nešel, toť můj názor.


Pánové omlouvám se že píši tak pozdě.
Televize je pro otce a abych pravdu řek, on je zastancem Panasonicu k tomu připojení k internetu? Stačí mít doma wifi? nevíte jak je to řešený?
Chtěl bych vás ještě poprosit zda je tedy lepší koupit tento model Panasonic TX-L32V10E nebo Panasonic TX-L32G10E
díky za další typy a rady :blush:

Uživatelský avatar
pompeus50
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 262
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: LCD televizor Panasonic TX-L32V10

Příspěvekod pompeus50 » 16 kvě 2010 10:55

:idea: :blush:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Vlada47 a 36 hostů