Wifi připojení - hraní her

Routery, modemy, Wifi AP, switche, kabely, konektory…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

FatWorm
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Wifi připojení - hraní her

Příspěvekod FatWorm » 19 lis 2011 09:30

Zdravím lidi, mám jeden problém... mám wifi router od TP linku s rozhraním 802.11n a všichni v baráku mají rozhraní 802.11g a kamarád mi říkal že abych mohl dosáhnout tý rychlosti 50Mb/s tak prý musím mít taky to 802.11g (popravdě vůbec nevím co to je) mám to řešený přes wifi-kartu a prej bych dosáhl větší rychlosti kdybych to měl přes kabel ... tu wifi mám už 3 měsíce a poslední dobou to s tím připojením jde od 10 k 5 .. pomalé načítání stránek a navíc lagy ve hře, nakonec jsem zjistil že ode mě někdo sosal internet tak jsem to hned utnul a snad se přes ty hesla co tam jsou teď nedostal. Když si spustím měření tak to někdy vytáhne i na 10Mb/s ale i to je podle mě dost na to abych se mohl dívat na filmy a nebo hrát hry ne? Tak nevím v čem je problém že na musím počkat než se načte aspoň 10 minut z filmu aby se to nesekalo a že se musím modlit abych si chvilku zahrál bez lagů. Nevíte čím to je že to takhle "blbne"? špatný nastavení? poradíte mi prosím?

Reklama
RostislavC
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 254
Registrován: listopad 11
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Wifi připojení - hraní her

Příspěvekod RostislavC » 19 lis 2011 09:47

Zkus se podívat do nastavení Firewallu jestli to tam máš správně nastavený. Jinak teda co máš za systém??
Gigabyte 970A-DS3P, AMD FX 8300 (4,4GHZ), MSI R9 380 4G, 16GB RAM (DDR3), Windows 10 Pro 64bit, 250GB SSD Samsung, 1TB+1TB WD Blue

FatWorm
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wifi připojení - hraní her

Příspěvekod FatWorm » 19 lis 2011 10:24

Mám Windows 7 .. poradíš mi prosím tě s tím firewallem? já na tohle moc nejsem a nechci to nějak rozštelovat...

RostislavC
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 254
Registrován: listopad 11
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Wifi připojení - hraní her

Příspěvekod RostislavC » 19 lis 2011 10:52

Super já mám taky Win. 7...takže Start -> Ovládací panely -> Systém a zabezpečení -> a u brány Firewall máš "Povolit program v bráně Windows Firewall" -> nahoře zmáčkni "Změnit nastavení pak si tam najdi ten program, kterej chceš a zaškrtni u něj obě dvě okýnka a mělo by to jet (aspoň mě to jelo), já jsem právě měl problémy při hraní WoW že jsem měl strašně velkou Latenci, lagovalo to strašně a i mi to párkrát spadlo... udělal jsem tohle a jede to v poho.
Jinak pak je teda ještě jeden program: Leatrix Latency Fix, ale ten použíj pokud ti ta první možnost nepomůže.
Gigabyte 970A-DS3P, AMD FX 8300 (4,4GHZ), MSI R9 380 4G, 16GB RAM (DDR3), Windows 10 Pro 64bit, 250GB SSD Samsung, 1TB+1TB WD Blue

FatWorm
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wifi připojení - hraní her

Příspěvekod FatWorm » 19 lis 2011 12:16

no tak WoW už tam mám a je to pořád stejné, zkusím ještě ten program a jinak už fakt nevím.. možná změním poskytovatele protože tohle není možný, to se fakt nedá nic :/

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wifi připojení - hraní her

Příspěvekod Žbeky » 19 lis 2011 17:47

Kamarád pěkně kecá. Na 50mbit právě potřebuješ N, s G vytáhneš tak maximálně 25.
A ping + stabilitu máš jakou?
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

FatWorm
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: listopad 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Wifi připojení - hraní her

Příspěvekod FatWorm » 19 lis 2011 20:19

Lidi takže nakonec jsem si hodil kabel do PC, nějak kolem zdí jsem ten dlouhej kabel protáhl a uvidím, internet zatím pohodička a na notasu se může někdo připojit normálně přes router a kabel jsem si tedy zabavil. Hraní pohoda a upload a download je taky v cajku. Doufám že žádný problém už nebude, kdyžtak zkusím ten program. Děkuju vám za pomoc :) kdyby něco tak rozhodně napíšu. Znovu děkuju všem :)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Sítě - hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů