ip config /all - zařízení k sytému nefunguje

Routery, modemy, Wifi AP, switche, kabely, konektory…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

cedrela
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

ip config /all - zařízení k sytému nefunguje

Příspěvekod cedrela » 26 pro 2011 14:34

Dobrý den,
přeje pěknou vánočně-novoroční pohodu. Doufal jsem, že můj problém vyřeším koupí nového USB wifi, ale moc jsem si tím nepomohl.
Mám notebook thinkpad T40, síťové adaptéry 11a,b,g Wireless LAN Mini PCI Adapter a Intel(R) PRO/1000 MT Mobile Connection, obě zařízení mají upgradovány nejnovější ovladače a zařízení fungují mi podle správce zařízení bezchybně. Problém je ovšem v tom, že se nemohu připojit přes wifi. Wifi adaptér zjistí normálně sítě v dosahu včetně síly signálu, avšak nedokáže se připojit. Zkoušel jsem zadat příkaz ipconfig /all
s následujícím výsledkem:

Konfigurace protokolu IP systému Windows
Došlo k vnitřní chybě: Zařízení připojené k systému nefunguje.
Další pomoc získáte od služby podpory produktů (PSS) společnosti Microsoft
Další informace: neznámý kód stavu média.

Při zadání příkazu getmac mi vyhodí dvě Mac adresy ovšem s tím, že je odpojeno resp. medium je odpojeno.

Díval jsem se do zprávy zařízení a je tam problém u řadiče SCSI A RAID - A280HNGP IDE Controller, nejsou u něj žádné ovladače a nevím kde je sehnat, nevím ovšem, zda to může nějak souviset s mým problémem.

Jak jsem psal na začátku myslel jsem že pokud koupím nový USB wifi problém vyřeším, změnilo se ovšem jen to, že mám po zadání příkazu getmac mac adresy tři jinak stále při starém.

Prosím o pomoc
Díky
cedrela

systém Windows xp sp3
Děkuju cedrela

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Sítě - hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů