Obnova produktu

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Rudzan1
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Obnova produktu

Příspěvekod Rudzan1 » 16 pro 2006 00:39

Dobrý den,prosím o poskytnutí rady jak obnovit stav mého notebooku do původního stavu po zakoupení.Mám tam nějaké viry a už nejede tak jak by měl.U normálního PC jsem zformátoval disk nainstaloval W xp,ovladače a bylo.Tady nevím co a jak s tím DVD Obnovení produktu dělat.Pak je tam ještě Express.Media.PLayer.Recovery CD to taky nevímPoradte mi prosím jak to spustit a přeinstalovat.Mam Satellite M 100-PSMA1E-01WOORCZ
Děkuji za odpověď ,případně kde ji získat s pozdravem R
ps.původně jsem si myslel,že tam to DVD-Obnovení produktu strčím-objeví se instalace atd a bude,ale vono nic a jsou tam nějaký soubory:ISO,CRC,Sif a tři po 700MB nejspíš WxpH atd a toto
Recovery RecoGUI Configuration File
;


Tak už jsem to zjistil odjinud -takže kdyby se ta odpověď někomu hodila -dávám ji sem:
Obnovu operačního systému provedete tak, že založíte DVD pro zotavení produktu do DVD mechaniky, vypnete počítač, pak jej zapnete a podržíte klávesu F12 do doby, kdy se objeví menu, kde je možné vybrat zařízení, ze kterého lze bootovat. Vyberete CD/DVD mechaniku a dále se budete řídit pokyny instalátoru. Ještě upozornění: tímto dojde ke ztrátě všech dat uložených na HDD, je tedy nutná jejich záloha před provedením této operace! Instalaci Express Media Playeru nemusíte provádět, pro tento přehrávač je vyhrazen zvláštní linuxový diskový oddíl, který není viditelný a instalací sytému nedojde k jeho poškození či smazání.

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Obnova síť. komponentů v domě Příloha(y)
    od tuningrob » 23 dub 2023 10:35 » v Sítě - hardware
    27
    3441
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    04 kvě 2023 11:08

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů