Jak zjistím chybějící dll

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Am4a
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Jak zjistím chybějící dll

Příspěvekod Am4a » 05 led 2007 22:47

Vrátila jsem MediaPlayer11 zpět na Med. Pl.10 jenže se asi ztratilo nebo poškodilo nějaké dll.Při pokusu přehrát chráněný soubor DRM mi hlásí "Uvedený modul nebyl nalezen " Je možné zjistit co chybí?

Reklama
Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 06 led 2007 11:37

Jak jsi provedl návrat na verzi 10? Přeinstaloval jsi původní verzi 11 na verzi 10, anebo jsi nejprve korektně odinstaloval verzi 11 a pak nainstaloval verzi 10? Pokud to bylo dle prvního případu, tak to změň na způsob dle druhého případu (tzn. nejprve řádně odinstaluj a pak nově nainstaluj starší verzi). Je totiž možné, že obě verze používají jinou verzi stejných modulů a nová instalace je nepřepíše, ale ponechá.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Marfy » 06 led 2007 12:40

Chybějící nebo špatný dll soubor by se dal zjistit takto : START-Spustit-Napíšeš DXdiag-OK-Soubory DirectX.V tomto okně jsou vidět sobory dll.Pokud budou poškozeny,bude to tam napsáno. Můžeš zkusit přeinstalovat DirectX.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

Am4a
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Am4a » 16 led 2007 21:39

Verze mp11 je aktualizace,kterou jsem odinstalovala pomocí WMP11Remover a nainstalovala zpět mp10.Jenomže systém to opět v autom.aktualzaci vrátil zpět,takže jsem to musela zopakovat a ejhle ono to šlo.Dal se přehrát i DRM film.Ovšem pouze do dneška.Mezitím sem nainstalovala a včera odinstalovala Tunbite-demo a dnes byla aktualizace zabezpečení.MP10 mi sice zůstalo,ale modul je opět nenalezen.Zřejmě se budu muset smířit s mp11beta. No a pro Marfy:Když zadám( DXdiag-OK-Soubory DirectX )Tak mi to napíše System Windows nemůže nalézt DXdiag.....atd.

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 17 led 2007 07:28

Zkus tedy opět odinstalovat verzi 11, pak zpětně nainstalovat verzi 10 a přes Tools / Options zrušit automatickou aktualizaci kodeků a také zrušit automatické připojení k internetu. Za pokus to stojí.
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

Am4a
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Am4a » 18 led 2007 20:58

No už jsem přišla na to,že to dělá ( KB917734 ) přeinstalovala jsem mp10 a vše v pohodě než naběhla aktualizace.Takže musím nějak odmítnout tu konkrétní aktualizaci.javascript:emoticon(':evil:')
Evil or Very Mad


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů