Tiskové kazety HP

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Juro
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: říjen 06
Bydliště: Bratislava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Tiskové kazety HP

Příspěvekod Juro » 07 úno 2007 10:44

Našiel som na webe firmu (Skyhorse.cz), ktorá predáva univerzálne tlačové kazety sady HP (tlačová hlava HP, do ktorej se vkladajú vymenitelné zásobníky atramentu - ink boxy). Sú kompatibilné s HP56 C6656AE, HP27 C8727AE, HP21 C9351AE, HP57 C6657AE, HP28 C8728AE a HP22 C9352AE. Mám dve tlačiarne: HP Deskjet D2360, ktorá používa kazety HP21 a HP22 a tlačiareň HP PSC 1315 all-in-one, ktorá používa kazety HP56 alebo HP57 a HP27 alebo HP28. Doteraz som si myslel, že atramenty do oboch tlačiarní sú nekompatibilné. Mám doma nejaké zásoby atramentu kaziet pre HP PSC 1315 all-in-one len predtým ako si tie univerzálne kazety kúpim potreboval by som vedieť či má už niekto nejaké skúsenosti s plnením tých ink boxov (či majú vôbec nejaké otvory na plnenie a kde na akú farbu na ink boxe sú). Za každú rýchlu odpoveď ďakujem.

Juraj

P.s.: A ešte aký je rozdiel medzi kazetami HP s označením ..........A a ..........AE?

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 07 úno 2007 11:34

Já mám taky HP. HPdeskjet 5550 a s plněním mám vcelku špatnou zkušenost. Plnil jsem jen černou kazetu, ale nepodařilo se mi to rozchodit. Je ale fakt, že jsem pospíchal - potřeboval jsem tisknout- a tak jsem s tím moc nelaboroval. Koukni tady na ten návod, třeba z toho něco odvodíš.
http://inkrefill.cz/shop/?katcislo=1387&pages=1
Je tam návod k použití a nejspíš to bude stejné. Napiš pak prosím, jestli se ti to podařilo naplnit a rozchodit. Dík!

Uživatelský avatar
Stara29
Level 1
Level 1
Příspěvky: 82
Registrován: květen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Stara29 » 07 úno 2007 13:33

Já mám tiskárnu HP3420 a běžné doplňuji refilem. Ale kazeta nesmí být dlouho nedoplněná, když zaschnou trysky, tak se ji již rozchodit nepovede. A taky nejde doplňovat několikrát opakovaně, mně se to povedlo maximálně 3x, pak se musí koupit kazeta nová.


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů