Leadtek WinFast DTV2000 H

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 26 úno 2007 20:40

Weslo píše:
James_Radlle píše:Tak ja si myslim ze je lepsi koupit uz ted hybrid.


toť otázka...taky bych přihlédl k lokalitě kupujícího..třeba tady v Práglu je i digitál...

P.S.teď už jsem naladil v obstojné kvalitě i tohodle leadteka analoga...stačilo zapnout "auto fine tune"


tak hura!!! :wink:

PS.: ja jsem 100 % Prazak:-)
Počítač: ANO! :bottle:

Reklama
Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 26 úno 2007 20:44

Jeste jsem si na neco vzpomel.....zalezi n a co zartu budes opravdu chtit vyuzivat - ja treba nahravam jen opravdu to co nesezenu nikde na netu atd. - ruzny cesky dokumenty a spousta jinych vecicek.

Copak pro vas existuje jen usmudlana bulvarni nova?? Takova ct-1 a ct-2 vubec ve filmech nedavaji reklamy....takze bez prace se strihanim :wink: :wink: :wink:
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
MTE
Level 1
Level 1
Příspěvky: 72
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod MTE » 26 úno 2007 23:31

Tak jsem se zase konečně dostal na počítač a pěkně se to tu rozjelo.

Jestli hybrid nebo jen analog už asi řešit nebudu, když pro hybrid moje železo nesplňuje parametry výrobce. Digitální příjem signálu zatím nehrozí, takže půjdu do analogové karty a čas ukáže, jestli jsem se rozhodl dobře nebo ne.

Další věc je kvalita nahrávky s pouze analogovou kartou. Požadavek na CPU je u této karty min. Pentium III, 300 Mhz, což je opravdu málo. Otázka je, nakolik to odpovídá skutečnosti. Proč analogová část hybridní karty požaduje takový vysoký výkon a samostatná analogová karta tak nízký. Dle selského rozumu by to mělo být přibližně stejné. Tohle opravdu nedokážu posoudit. Pokud by této kartě stačil opravdu tak nízký výkon CPU, tak by to můj počítač zvládl hravě.

Ohledně úpravy videa by to nemuselo být tak hrozné. K této kartě je dodáván Ulead Video Studio 7 a nemyslím, že má takové systémové nároky jako Pinnacle. Je to přece jen už software staršího data a v té době byly počítače méně výkonné. Abych tomu pomohl, mohl bych odpojit síťový kabel, vypnout programy běžící na pozadí a potom upravovat video. Bylo by to značně nepohodlné, ale trochu by to pomohlo.

Zda využít jako náhradu P2P. Do jisté míry elegantní řešení, ale pro mě jen částečně. Z bulvární Novy jsem samozřejmě stahovat chtěl také, ale zajímají mě i pořady o kterých píše James_Radlle a semtam i shlédnout nějaký pořad, když bude televize obsazená.

V podstatě jsem pro WinFast TV2000 XP Expert už rozhodnutý, ale jsem rád, že jste napsali své příspěvky. Doplnil jsem si informace o vaše zkušenosti a jsem připraven na možná úskalí. Pokud mi to nebude šlapat, jsem poučen a o litr lehčí.
AMD Athlon 64 3200+; Asus K8V-XE; 512MB DDR 400MHz; Asus N6200TC128; Seagate Barracuda 320GB+80GB; Asus DRW-1608P2S; Lite-On SHD-16P1S; 350W

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 27 úno 2007 08:27

Takže pokud si již rozhodnutý poradím ti jednu takovou fintu. HW profily. Sicě tě to zdrží při startu ale né zas tolik. Budeš si moci vybrat jak má PC pracovat. Uděláš si profil pro TV recording kde budeš mít zakázanou třeba Ethernet kartu, modem prostě HW který k tomu nahrávání nepotřebuješ. Pak HW profil pro běžný provoz tam zakazuji běžně nevyužívané komponenty. Nakonec HW profil plný výkon tam je povoleno vše. Zakázaným komponentám by se nemělo přidělovat CPU.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
MTE
Level 1
Level 1
Příspěvky: 72
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod MTE » 27 úno 2007 09:26

Díky za tip! Vyhledal jsem si o HW profilech nějaké informace a vypadá to velmi dobře, vůbec jsem o této možnosti nevěděl.
AMD Athlon 64 3200+; Asus K8V-XE; 512MB DDR 400MHz; Asus N6200TC128; Seagate Barracuda 320GB+80GB; Asus DRW-1608P2S; Lite-On SHD-16P1S; 350W


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů