Automatické vypnutí repro s počítačem

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 01 bře 2007 12:11

Když tam dáš potenciometr 50k, tak nic nezkazíš (dávají je tam skoro všichni).
Před časem jsem tu vymyslel, kterak zapnout všechny komponenty pomocí tlačítka start na počítači a vypnout všechno, pomocí příkazu vypnout počítač. Nevím jestli je to funkční, takže kdyby se našel hrdina, který to testne, pomohl by svou obětí lidstvu :wink:

A třicet let stará technika opravdu nepatří na smetiště. Jen hlupák si může myslet, že tenkrát neuměli výrobci udělat kvalitní bednu, nebo zesilovač. Já sám používám pro odposlechy na živém hraní, zesilovač Technics 2x100W, který do té třicítky nemá daleko. Dám klidně obě ruce do ohně za to, že kvalita zvuku, jíž produkuje je naprosto brilantní a s přehledem strčí do konečníku všechny zesilovače, kterými asijští výrobci zaplavují trh.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 01 bře 2007 12:18

Karlos Stou 30let starou technikou vždyť to není tak dlouho co se daly za hříšný prachy koupit elektronkový zesíky ve třídě A a tvrdilo se o nich že oproti polovodičovým mají ostřejší a zvonivější zvuk. Tuším že tuhle módu jsem zažil někde kolem roku 99, 2000.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 01 bře 2007 12:38

Ten ostřejší zvuk se mi moc nezdá. Flaška má zvuk kulatý, ale to se dostáváme k věčnému sporu, co je kulatý zvuk. Když jsem před lety začal experimentovat se zvukem (ani ve smyku se nedalo mluvit o zvukařině, byť jsem si to tenkrát myslel), tak jsem nechápal, jak může někdo uchem poznat rozdíl mezi tranzistorem a flaškou. Nebo mezi LesPaulem a Stratocasterem (modely kytar firem Gibson a Fender). A jde to... 8)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 01 bře 2007 12:55

Určitě bych ty starý "krámy" do šrotu neházel. Dnes je spousta různejch vymožeností a firem který je vyráběj, ale pořád jich mnoho nedosáhne na některé "starožitnosti".
P.S. Pro Karlose
Technics nebyla žádná firma, byl to jen název pro profi řadu. Ale jak se ta firma jmenuje si nemůžu vzpomenout. ??? :-(

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 01 bře 2007 13:05

Spirite, nejspíš pravdu díš. Zagůglil jsem a firma Panasonic se bije v prsa s gramofony a sluchátky značky Technics. Pořád je co se učit :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 01 bře 2007 13:49

karlos píše:Spirite, nejspíš pravdu díš. Zagůglil jsem a firma Panasonic se bije v prsa s gramofony a sluchátky značky Technics. Pořád je co se učit :wink:

Jasně-Panasonic. Černý image - pod Technics je profi řada - mixáky, zesáky apo.. Pokud Panasonic, tak je to řada pro běžné uživatele. Pokud je člověk majitelem Technicsu - pak má kvalitu. ? :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Repro k NB
    od Riviera kid » 22 led 2024 18:02 » v Vše ostatní (hw)
    3
    1000
    od Riviera kid Zobrazit poslední příspěvek
    24 led 2024 12:07
  • Repro k PC - DNB,techno,rap 1500 - 3000 Kč
    od Speedhack » 20 kvě 2023 13:03 » v Vše ostatní (hw)
    9
    1731
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 črc 2023 13:46
  • Automatické přehrávání videa Příloha(y)
    od fafejt » 09 úno 2024 13:59 » v Internet a internetové prohlížeče
    4
    538
    od fafejt Zobrazit poslední příspěvek
    09 úno 2024 17:30
  • Windows 11 OneDrive automatické odstranění
    od ArtisPier » 26 zář 2023 11:41 » v Programy ke stažení
    4
    4299
    od ArtisPier Zobrazit poslední příspěvek
    26 zář 2023 12:29
  • samovolné vypnuti PC
    od matesfox » 10 říj 2023 21:11 » v Problémy s hardwarem
    10
    2021
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 říj 2023 16:05

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů