Jaké 5.1 bedny?

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Jaké 5.1 bedny?

Příspěvekod majkll » 05 bře 2007 21:21

Poradte mi prosím jaké jsou dobré 5.1 bednny tak kolem 3000, já jsem si vybral tyto http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... tiid=52256 myslíte že je to dobré?
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Reklama
Uživatelský avatar
Pepas87
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1280
Registrován: únor 07
Bydliště: Jiřetín pod Bukovou
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Pepas87 » 05 bře 2007 21:24

Tyto repro pouzivam uz delsi dobu a jsem s nimi spokojen, nekteri je sice kritizuji. ale ja mel asi stesti na bezproblemovy kus...Hraji kvalitne a za tuto cenu lepsi nesezenes... Takze doporucuji...

Uživatelský avatar
cybernovi
Level 3
Level 3
Příspěvky: 560
Registrován: září 06
Bydliště: J.Hradec/Plzen
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

pridavam se

Příspěvekod cybernovi » 05 bře 2007 21:46

taky rozhodne nejlepsi volba co se tyce vykon/cena .. Nekdo říka že v klidu šumí a že to v noci vadí, ale me tu hučí comp ve dne v noci a nevadi mi to .. Nekdo zase řika ze zvuk je nevyvazeny, zkresleny atd. ale to jsou takovy ty kritici ktery to porovnavaji s repro o řád výš. Mam zkusenosti s tema neinovovanyma 360W a naprosto paradní..

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 05 bře 2007 21:56

Pro: absolutně bezkonkurenční poměr výkon/cena, ve dřevě.
Proti: woofer nehraje, vydává nepřesné rozplizlé dunění, co se týče detailnosti přednesu ostatních repro - nic moc.
Na hry a filmy ok, na hudbu podprůměr.
Jinak si myslím, že pokud nechceš investovat víc, jsou v pohodě.
Pro všechny rejpaly - je to jenom můj názor. :wink:

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 05 bře 2007 22:00

Mě osobně se moc líbí (až na ten ovladač) ale možná bych šel do něčeho od Redstaru... http://www.redstar.cz/index2.htm
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 05 bře 2007 22:17

No tak já to mám hlavně na ty hry, filmy a nějákou tu hudbu,ale myslím si že oproti těm mojim 2.0 budou hrát super.
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 05 bře 2007 22:33

Myslim ze je to jedna z nejlepsich voleb za tuhle cenu v oblasti 5.1, taky bych si je koupil, kdybych je mel kam nacpat :nervous: :nervous:
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

re

Příspěvekod jarod72pm » 06 bře 2007 10:25

Mno Genius bych bral až bych byl zoufalý se zvukem a ušima :wink:
Pokud ale opravdu chceš kvalitní repro 5.1 s nejlepším poměrem výkon/cena tak se koukni na tohle:
SBR LOGITECH X-540, 5.1, 70W RMS
http://www.barbone.cz/?stiid=58764&strs ... 070W%20RMS
nejenže jsou levnější ale kvalita zvuku je naprosto nesrovnatelná a to až o třídu!
ps:dřevo je dobrá věc jen tam nesmíte dát zmršené repráky jak to dělá Genius(je to jen marketingový tah- kvalitní repro ve dřevě nejde sehnat ani za 4000,-) 8)
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 06 bře 2007 13:28

Jarod72pm, něco na tom bude. Ovšem v plastu o kvalitní reproduktor také nezavadíš :cry: Tedy snad jen s vyjímkou plastových boxů Behringer, ale to je zcela jiná kategorie.
Vnímání zvuku je naprosto subjektivní prvek, stejně jako vnímání chuti. Přesto si s tebou dovolím polemizovat, pomocí recenze jiných a přihodím svůj malý postřeh. Řada lidí i z velmi kvalitní aparatury vydojí zvuk, hodný popelnice a naopak, někteří lidé umí nastavit i zcela průměrnou aparaturu tak, že zvuk je naprosto brilantní. Je to jen záležitost uší a rukou a věř mi, že za léta strávená před různými pódii, coby technik a zvukař, mi dávají za pravdu. Z řady těch, kteří to se zvukem umí, bych zmínil Pavla Hlávku (Zelí) z Plzně. Svůj aparát si komplet stavěl sám a to i včetně mixážního pultu (32 vstupů) a mezi kapelami je díky kvalitnímu zvuku veleoblíben. Na druhé straně bych zmínil Rudu Hálka z Domažlic. V žádném případě nepatří mezi to nejhorší v Evropě, je dobrý. Ale bohužel jen dobrý. Aparát má komplet od firmy Dynacord a když píšu komplet, tak myslím i poslední kablík a cena jeho aparatury nám, běžným smrtelníkům podlamuje kolena, svými šesti nulami a necelou pětkou na začátku. Bohužel jeho ruce nedosahují kvalit Zelího a z jeho hyperkvalitní aparatury, tak často zní produkce, jen průměrné kvality. :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Manek.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 157
Registrován: leden 07
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: re

Příspěvekod Manek. » 06 bře 2007 13:44

jarod72pm píše:Mno Genius bych bral až bych byl zoufalý se zvukem a ušima :wink:
Pokud ale opravdu chceš kvalitní repro 5.1 s nejlepším poměrem výkon/cena tak se koukni na tohle:
SBR LOGITECH X-540, 5.1, 70W RMS
http://www.barbone.cz/?stiid=58764&strs ... 070W%20RMS
nejenže jsou levnější ale kvalita zvuku je naprosto nesrovnatelná a to až o třídu!
ps:dřevo je dobrá věc jen tam nesmíte dát zmršené repráky jak to dělá Genius(je to jen marketingový tah- kvalitní repro ve dřevě nejde sehnat ani za 4000,-) 8)


Sorry, ale srovnávat tyto plasťáky Logitech s repro viz nahoře, no te je mírně řečeno ujetý. A to tak, že dost. Ty Logitechy jsem měl a za měsíc jsem byl rád, že jsem je střelil kámošovi za litr, teď mám pravě to "dřevo" Genius a nesrovnatelné!!! Sorry, ale můj osobní názor.

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 06 bře 2007 13:52

Tak to já do toho asi půjdu, akorát mi prosím někdo kdo je má napište jak dlouhé jsou ty kabely kvůli rozmístění po pokoji. Díky
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

re

Příspěvekod jarod72pm » 06 bře 2007 14:05

To máte těžko - do 3000,- kvalitní repro je bohužel jen v plastu a teď jde o to kdo to umí líp no a logitech je na tomhle jednička.
Prostě je to můj názor a ty bedny Genius ve dřevě jsem poslouchal dost dlouho na to abych posoudil zvuk
(při použití kvalitní zvukovky tedy minimálně Sound Blaster Audigy OEM)
a můj závěr je takový že prostě Logitech to dřevo strčí do kapsy a to doslova.Opravdu ty pazvuky brumy a nečistý zvuk co vydavájí ty Geniusy je doslova hudební humus a komu se to líbí je to jeho věc.
(pro mě je to zvukově zvrácené)
Nejsem audiofil ale na kvalitní reprodukci muziky si potrpím ať je to hra,video nebo muzika.
Nikomu nic nevyvracím je to jen můj názor :wink:
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů