Ventilátor na 2 monitorech

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

faba
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: březen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Ventilátor na 2 monitorech

Příspěvekod faba » 05 dub 2007 08:39

Zdravím je prosím technicky možné když mě ukazuje manel case rychlost ventilátoru ale nereguluje abych ho mohl ovládat jiným panelem a přitom mě pořád ukazoval i panel na case.Díky moc

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 05 dub 2007 17:00

Technicky je možný všechno, jde o to jak by to bylo složitý To je snad jednodušší to opravit-muselo by být víc informací. Jestli si to představuješ jako minutku na mikrovlnce kde ti jdou hodiny, ale nejde ovládání, že bys na mikrovlnku přilepil i stejnou minutku a tou tu troubu ovládal, tak by to jistě šlo. Ale asi by to byla šílená práce. Proč ten panel nevyměníš, když máš ještě jeden??

faba
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: březen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod faba » 05 dub 2007 17:25

Aha spatně jsem to napsal on na tom case nereguluje pouze ukazuje rychlost ventilátoru točí se tam a je mě líto to vypínat tak bych chtěl aby je to ukazoval pořád a ovládal je ten druhý

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 05 dub 2007 17:31

faba píše:Aha spatně jsem to napsal on na tom case nereguluje pouze ukazuje rychlost ventilátoru točí se tam a je mě líto to vypínat tak bych chtěl aby je to ukazoval pořád a ovládal je ten druhý

Pořád z toho není jasný kde ten druhý je. Jestli máš nový - náhradní??? Nebo na tý bedně jsou 2 panely??? Nechápu.

faba
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: březen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod faba » 05 dub 2007 17:33

Aha jeden je na case neinstalován originál a za dvířkama v pozici 5,25 mám koupenej ještě jeden

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 05 dub 2007 17:35

faba píše:Aha jeden je na case neinstalován originál a za dvířkama v pozici 5,25 mám koupenej ještě jeden

Pak by je musel prohodit.

faba
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: březen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod faba » 05 dub 2007 17:45

hm to nejde mám case viper2 a ten má displej takový trojůhekník

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 05 dub 2007 19:01

faba píše:hm to nejde mám case viper2 a ten má displej takový trojůhekník

Tak to netuším, navíc pořád nechápu o co jde. Koukám na tu case a vidím jen displez a nahoře nějaký spinač?, ale žadný panel. :mad:

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 05 dub 2007 19:48

Pokud jsou napajeci draty vedeny skrz displey tak tezko muzes mit zapojeny jeste jeden monitorovaci panel, ktery bude delat to samy a jeste navic menit otacky, pokud bys to zapojil blbe, moh bys snizovat napeti pred puvodnim displejem a tan by pak treba vubec nesvitil :lol:
Počítač: ANO! :bottle:


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů