Multimedialni centrum ci neco podobneho

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

lenkavlkova
Level 2
Level 2
Příspěvky: 171
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Multimedialni centrum ci neco podobneho

Příspěvekod lenkavlkova » 07 pro 2016 20:37

Ahoj vsem,

prosim o radu. CHtela bych si koupit multimedialni centrum (nebo neco podobneho co umi to co chci). Ale nemam zadny externi disk a vsechny filmy mam na pc, ktery je sice ve stejne mistnosti jako tv, ale na druhe strane. Nasla jsem, ze nektere MC maji wifi..ale uz jsem se nedocetla, k cemu je dobre. Mam starsi plazmu Panasonic a zadnym wifi pripojenim nedisponuje.. Mam predstavu, ze by k tv bylo pripojeno pres HDMI, ale filmy bych si posilala na MC pres wifi..a nebo kdyby MC melo nejaky disk, tak na nej pres wifi film nakopirovala. Slo by to? Pokud ano, prosim vas o nejake tipy..dekuji

Reklama
zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10914
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Multimedialni centrum ci neco podobneho

Příspěvekod zeus » 08 pro 2016 14:13

Neslo by pro tvuj ucel pouzit mobilni telefon/tablet s MHL? Levna MC jsou v podstate totez...
1?
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Uživatelský avatar
Microsheep
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1656
Registrován: leden 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Multimedialni centrum ci neco podobneho

Příspěvekod Microsheep » 08 pro 2016 14:19

Můžu doporučit https://www.aliexpress.com/item/2016-Mu ... b26fd08f24 kupoval jsem verzi s 2G/16G, ve slevě stála krabička 800kč nyní stojí něco přes tisícovku, ale mám jí doma a šlape krásně. Už jsem objednával další. Všechno je obsahem kromě baterek do ovladače. Kodi, web a různé aplikace, co jsem testoval fungují dobře. Nelze čekat zázraky za ty peníze, ale určitě je to funkční a použitelné. A výkonově se to rovná s produkty tady, které stojí několik tisíc..

lenkavlkova
Level 2
Level 2
Příspěvky: 171
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Multimedialni centrum ci neco podobneho

Příspěvekod lenkavlkova » 11 pro 2016 19:57

Microsheep píše:Můžu doporučit https://www.aliexpress.com/item/2016-Mu ... b26fd08f24 kupoval jsem verzi s 2G/16G, ve slevě stála krabička 800kč nyní stojí něco přes tisícovku, ale mám jí doma a šlape krásně. Už jsem objednával další. Všechno je obsahem kromě baterek do ovladače. Kodi, web a různé aplikace, co jsem testoval fungují dobře. Nelze čekat zázraky za ty peníze, ale určitě je to funkční a použitelné. A výkonově se to rovná s produkty tady, které stojí několik tisíc..



A prosim, jak to funguje? Dekuji

Uživatelský avatar
Microsheep
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1656
Registrován: leden 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Multimedialni centrum ci neco podobneho

Příspěvekod Microsheep » 12 pro 2016 06:28

Krabička s androidem se zapojí do výstupu HDMI, poté se klasicky přepne zdroj televize z HDMI. Rozhraní se ovládá ovladačem nebo funguje i bezdrátová myš/klávesnice. Samozřejmě můžeš připojit kabelem nebo přes wifi k internetu. Možnosti, jak spouštět filmy máš mnoho, přes Kodi, flashku, hdd, sdčka, nebo tahat ze sítě z nějakého úložiště nebo pc.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů