Nefunkční zvuk Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
CitroCZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 206
Registrován: březen 15
Bydliště: Bohemia
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nefunkční zvuk  Vyřešeno

Příspěvekod CitroCZ » 05 bře 2017 21:58

Dobrý večer,
Již delší dobu se potýkám s malým problémem. U některých videí mi nejde zvuk jedná se facebooková videa.
> Videa s živým přenosem jsou všechna bez zvuku
> Sdílená videa, u některých zvuk jde u některých ne
> Dokonce jsme našel i jedno video na YT kde mi nešel zvuk, na notebooku a na mobilu u něj zvuk jde.

Přeinstalování prohlížeče ani zvukových programů nic nezměnilo

Windows 7 , používám Google Chrome.
Doteď jsem nepochopil co je to za trend dávat ty nakrájené citrony do pisoárů, proboha, vždyť se pak nedají vůbec jíst !

Reklama
hubys@outlook.cz
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nefunkční zvuk

Příspěvekod hubys@outlook.cz » 07 bře 2017 13:59

zkus přeinstalovat flashplayer bo je to pekna svine me to delalo taky a mohl za to samozdrejmne flash co jineho :D a pokud nepomuze muzes zkusit naistalovat operu a do ni se instaluje flash zvlast a zkusit to pokud ani to nepomuze výs o dalsi veci cim to neni :/

Uživatelský avatar
CitroCZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 206
Registrován: březen 15
Bydliště: Bohemia
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nefunkční zvuk

Příspěvekod CitroCZ » 07 bře 2017 17:38

Flashplayer přeinstalován, zkusil jsem i operu a také nic. Zjistil jsem také, že mi nefunguje žádný poslech. (Myslím ten co je např. u G. překldače, English for Help a jiné podobné stránky.)
Doteď jsem nepochopil co je to za trend dávat ty nakrájené citrony do pisoárů, proboha, vždyť se pak nedají vůbec jíst !

cejny
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 766
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nefunkční zvuk

Příspěvekod cejny » 07 bře 2017 18:17

Tezko rict proc a jak. Duvodu muze bit:
- ten flash
- prohlizec
- win nebo ovladace, pripadne registry

Obecne odinstalovat flash, prohlizec, ovladac zvukovky a dat to zpet, ale asi to bude na nic. To same plati pro veskere soft jako jsou prehravace a kodeky.

Kazpadne muze skusit hjthis co ti poradi a co z toho vyleze. Ja toho pritel nejsu, nejistejsi je stejne cista instalace a nesnazit se obevit ameriku [jak se v tom moc hrabes a musis mit buhvi co, tak to pak takto dopada, proste se drzet kapku pri zemi]. Celkem mne fascinuji thready kdy se resi brebera/y na xx stranek [dni] a dotycne porad neni schopen vymeknout a dat reinstal.

Teoreticky mohou pomoct body obnovi, snad tam mas neco z doby kdy to slapalo. Pak snad oprava pres instalacku win, netusim zda neco dneska maj rovnou na hdd. Nic z toho nemusi pomoct, kolikrat ani nepomuze. Nejistejsi je zaloha celeho disku s ovladaci a programama. Pak zbiva jen cista instalace win.
Warez jako takove neni problem, driv zalezi na jeho zdroji, coz plati pro vsechen soft at je jake chce. Pokazde to chce duveryhodny zdroj.

PS: Az ti dojsou nervy, tak udele zalohu na jine partiion a pust se do ciste instalace, nema cenu se v tom hrabat tyden, Hlavne si pohlidej at zpet nenatahnes breberky, na to by mnelo stacit data nasledne projet antivirem, tj. neotvirat zadne puvodni exe, zip, doc, .... , pokud by tam neco bylo, tak jsi to vis co, .....
Thinkpad T540p, i7-4810MQ, 16 GB RAM, 240 GB SSD, 15,6", 1920 x 1080, bedny Yamaha hs8, zvukovka Audinst HUD-mx2, ekvalizer Shiit Loki

hubys@outlook.cz
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nefunkční zvuk

Příspěvekod hubys@outlook.cz » 09 bře 2017 10:42

souhlasim asi nejlepsi zpusob bude reinstall win aspon budes mit zase klid dobre přebrat data co budes zalohovat a reinstall ono se tomu casem stejne nevyhnes windows uz jsou takovy at chces nebone jednou za ces proste reinstal potrebuji

Uživatelský avatar
CitroCZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 206
Registrován: březen 15
Bydliště: Bohemia
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nefunkční zvuk

Příspěvekod CitroCZ » 09 bře 2017 23:19

Dobře no, zkusim HiJackThis. Problém je, že už ani nevím kdy naposledy mi fungoval zvuk u překladačů a u živého vysílání. Snad někdy před 2 reinstalacemi Win.
Doteď jsem nepochopil co je to za trend dávat ty nakrájené citrony do pisoárů, proboha, vždyť se pak nedají vůbec jíst !


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nefunkční touchpad
    od dandarbak » 18 dub 2023 20:51 » v Vše ostatní (sw)
    1
    1054
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    18 dub 2023 20:54
  • Nefunkční router ? Příloha(y)
    od cline » 22 říj 2023 19:48 » v Sítě - hardware
    26
    3878
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    23 říj 2023 22:39
  • Nefunkční USB porty
    od Mario711 » 27 črc 2023 23:05 » v Problémy s hardwarem
    2
    1060
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    27 črc 2023 23:42
  • Nefunkcni RAM, problemy se spustenim PC
    od Tukan » 19 čer 2023 15:04 » v Problémy s hardwarem
    1
    680
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    19 čer 2023 17:02
  • Nefunkční RGB podsvícení ventilátorů Příloha(y)
    od zezr » 23 črc 2023 19:35 » v Problémy s hardwarem
    8
    1346
    od Karrex Zobrazit poslední příspěvek
    26 črc 2023 08:24

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti