výměna pasty, záruka gigabyte p37

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

koncentrak
Level 1
Level 1
Příspěvky: 53
Registrován: listopad 04
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

výměna pasty, záruka gigabyte p37

Příspěvekod koncentrak » 11 bře 2017 22:51

Dobrý den,
mám dotaz ohledně výměny pasty u notebooku gigabyte p37 v5. Notebook sem koupil jako použité zboží (vystavený/zkušební kus), a dostal jsem od prodejce 1rok záruku. Nikde sem na internetu nedohledal, jak ověřit záruku přímo u společnosti gigabyte. (Prodejce je z ČR a nejedná se o společnost ani partnera gigabyte)

Při hraní her (maximální zátěži) se teploty vyšplhají až k 97°C, což mi připadne neúnosně mnoho. Po chvilce hledání sem našel článek, kde někdo popisuje, že po přepastování notebook teploty v maximálním zatíženi klesli na 80°C, jako teplovodivá pasta byla použita IC Diamond 7. (V článku bylo zmíněno, že notebook byl z výroby napastován totálně špatně...
Mám tedy několik otázek.

Pokud si notebook přepastuji sám, je to schopný prodejce poznat (pokud nebudou na šroubcích přelepky - už sem přepastoval hromady notebook/PC) ?

Jsem schopný někde zkontrolovat záruku přímo od gigabyte?

Doporučili by jste pastu IC Diamond 7 nebo jinou, popřípadě Vaše zkušenosti s touto pastou?

No a nakonec, máte někdo zkušenosti z rozebíráním notebooku od gigabyte řady P 3x, ještě sem totiž nerozebíral notebook, kde se nedá vytáhnout baterie přímo ale až po odkrytí spodního krytu, netuším tedy na co přesně si dát pozor, konkrétně pak u vypojení oné baterie... poradil by někdo zkušenější?

Za jakékoli rady děkuji
Dan

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů