Bloody v7 (legálny no-recoil ????)

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Duri555
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Bloody v7 (legálny no-recoil ????)

Příspěvekod Duri555 » 23 bře 2017 13:14

Dobrý deň, tak prehliadam web že si kupim novu myš...našiel som od a4techu, dosť sa mi páčia, tak si o nej čítam nejaké recenzie a dočítal som sa že sa tam pripláca za nejaký core3...povedal som si že to je blbosť. Čítam tak ďalej a zistil som že ten core3 dáva no-recoil :DDD skoro ma trafilo že cheaty sú aj v myške :D čo to nevymyslia :D ale jedna vec...za to nieje vac ban ? Som čítal že to je v myši či čo že to VAC nedetekuje...ale keď si tak zoberete...potom to je poriadna blbosť nie ? Free cheat ? 50% ľudí hovorí že to cheat je...50 % že nie...ale hlavna vec je že či je za to VAC :D Priložte tu svoj názor prosím ďakujem.

Link na myš : https://mysi.heureka.sk/a4tech-bloody-v7-core2-v7m/?gclid=CLK6zObM7NICFYQ4Gwod6YEOmg

Reklama
Uživatelský avatar
FerdaMravenec
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 127
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bloody v7 (legálny no-recoil ????)

Příspěvekod FerdaMravenec » 23 bře 2017 13:25

Myslím, že za to ale musíš zaplatit, aby ti to fungovalo. A navíc je to stejně úplně k ničemu a nevím kdo by to chtěl používat. Já určitě ne.

Duri555
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bloody v7 (legálny no-recoil ????)

Příspěvekod Duri555 » 23 bře 2017 13:32

Ta myš je top produkt za rok 2015 a 2016... a mysliš si že prečo ? Hodnotili to na zaklade hodnotenia zákaznikov a každy to hodnotil dobre že dobrá myš a tak, ako aj ja som ju chcel kúpiť ale potom som zistil že tam su tie somariny.A i teraz rozmýšlam ale potol mi su tie tlačítka na core2 a 3 zbytočné...a nevieš kto by to mohol používať ? Ja si myslim že 80 % kupujúcich...Ľudia si kúpia najlacnejšiu od A4techu z core2 a cracknu si to na core3...A heureka, zaplatil si okolo 13 e a maš core3, inak by si zaplatil asi 20 s core3.

2Tan
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 101
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bloody v7 (legálny no-recoil ????)

Příspěvekod 2Tan » 23 bře 2017 13:33

Nedetekuje to, ale každý to v OW pozná... i goldi, dá se cheatovat mnohem lépe, takový dobře vyladěný aimbot při 32 tickových demechem nikdo nepozná, ale tohle... hned z prvního OW dostaneš ban

Uživatelský avatar
FerdaMravenec
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 127
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bloody v7 (legálny no-recoil ????)

Příspěvekod FerdaMravenec » 23 bře 2017 13:37

Ne proti myši nic nemám. Koupil jsem si jí taky asi před půl rokem a je super. Spíš nechápu, kdo může používat ten program na recoil. Mě by to s tím nebavilo.

Uživatelský avatar
Widlajz
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1082
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bloody v7 (legálny no-recoil ????)

Příspěvekod Widlajz » 23 bře 2017 13:40

Co jsem koukal na gameplaye tak to vypadá příšerně. Jinak VAC by to detekovat neměl.
AMD Ryzen 5 5600x
MSI B450-A PRO
16GB DDR4 3200MHz
XFX AMD RADEON RX 6700 XT
EVGA GQ 750

Duri555
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bloody v7 (legálny no-recoil ????)

Příspěvekod Duri555 » 23 bře 2017 13:42

Asi si ju tiež kúpim...Ferda aku podložku máš ? Kúpil som si jednu myš z aliexpresu a ta mala nahovno senzor...blbo snímal keď som mal farebnú podložku. Ako je na tom tá myš ? A hej no ten core3 nevyzera nejako super :DDDD napište mi aku myš používate prosím.

Uživatelský avatar
FerdaMravenec
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 127
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bloody v7 (legálny no-recoil ????)

Příspěvekod FerdaMravenec » 23 bře 2017 13:44

A hlavně si to vůbec neumím představit. Když děláš recoil, tak jeden myši vzor směrem dolu. Ale když na to budeš mít tenhle program, tak myši hejbat nemusíš a pak by mi to asi dělalo problém, když by se mi hejbal crosshair aniž bych hejbal myší.


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů