Lamax Beat Blaze B-1 -- Výběr e-shopu

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Maylo
Level 1
Level 1
Příspěvky: 63
Registrován: prosinec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Lamax Beat Blaze B-1 -- Výběr e-shopu

Příspěvekod Maylo » 14 říj 2017 22:16

Zdravím,
neměl jsem absolutní tušení, kde tohle téma zařadit, avšak pokud to nevadí, tak jsem to zařadil zde. O co se mi jedná? Budu si objednávat Lamax Beat Blaze B-1. Jedná se mi o to, jaký e-shop vybrat pro koupě. E-shop s velmi adekvátním, profesionálním přístupem a výborným personálem. Bohužel stalo se mi před 6 měsíci u jednoho velmi známého e-shopu jedna nepřijemná věc. Vlastnil jsem jedny sluchátka , které jsem chtěl reklamovat, důvod nebudu zmiňovat a e-shop z toho chtěl vykličkovat takovým způsobem, že mě chtěli jednoduše ***. Dávali za vinu něco, co nebylo na mojí straně,apod. Resp. jak to bývá u některých e-shopů a není to pouze jeden nejmenovaný, tak při reklamaci rádi objevují závady, aneb snaží se s vámi vyje***... Četl jsem různé diskuze na heurece o eshopech ohledně reklamace u elektroniky a mám obavy. Jako přes internet objednávám často a žádný problém, ale u sluchátek mě tohle překvapilo.

Proto se na vás obracím s velmi jednoduchou otázku. Jaký e-shop velmi doporučujete? Chci pouze 3 věci. Adekvátní, profesionální přístup a jednání s klientem, výborný personál a velmi dobré podmínky, aneb zkušeností s reklamací. Mám namysli to, aby jednali tak jak mají a bylo to na vysoké úrovni.


Děkuji za odpo.

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53611
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Lamax Beat Blaze B-1 -- Výběr e-shopu

Příspěvekod petr22 » 14 říj 2017 22:56

Ty nechces eshop s ferovym pristupem, ty chces eshop ktery ti vyreklamuje cokoliv bez ptani a zkoumani. Obavam se ze takovy neexistuje.

Jak ty mas pocit ze se s tebou eshop snazi v..t, tak naprosto stejne se snazi zakaznici v...t s eshopy. To bys koukal, co vsechno se snazi zakaznici vyreklamovat. Tudiz eshop kazdou reklamaci posuzuje jako potencialni pokus o podvod.

Co se tyce reklamaci, treba Alza meni obvykle kus za kus, maximalne do druheho dne.

Podobny pristup maji i ostatni vetsi shopy, cas technika na reklamaci je drazsi nez pripadny zisk pro obchod, takze vymena a je to.

Maylo
Level 1
Level 1
Příspěvky: 63
Registrován: prosinec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Lamax Beat Blaze B-1 -- Výběr e-shopu

Příspěvekod Maylo » 14 říj 2017 23:18

No. Když ti přestane hrát levé sluchátko, ale bohužel mi nenabídli výměnu, ale shodli se na tom, že chyba je na mé straně, tak to neznamená, že chci s nimi v...t.
Pravdou je, že pokud je chyba na mé straně, resp. mým zaviněním a cena se pohybuje do max 1200 Kč, tak se ani o reklamaci nesnažím. Zkusím jí, ale přeci jenom nepracují tam jen blbečči, takže to respektují.
U Mallu např. se stala známému podobná věc, ale s tím, že měl špatné č. objednávky, pak se to řešilo maily/sms, zboží mu přišlo, ale zjevně použité, reklamoval to a co se stalo, že chyba je na straně klienta.

Jako ano. E-shopy a lidi se v...t navzájem o tom není pochyb, protože o úspěšnou reklamaci se snaží všichni, ale poukazují na to, že hledám e-shop ,kde v případě problému bude domluva na místě ,resp. ,že mi nevyreklamuje cokoliv, ale budou se mnou jednat na úrovni..

Jelikož je Lamax česká firma, tak to kdyžtak objednám přes jejich ofc. stránky. Dík za info. Jinak půjdu přes Alzu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • výběr her
    od Mladkov204 » 03 kvě 2023 21:31 » v Hry
    9
    3094
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    15 bře 2024 10:16
  • Výběr SSD Příloha(y)
    od volvo1971 » 01 zář 2023 01:58 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    9
    1426
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    01 zář 2023 13:31
  • Výběr MB AM5
    od sasshrek » 03 pro 2023 16:48 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    925
    od sasshrek Zobrazit poslední příspěvek
    03 pro 2023 17:07
  • Výběr notebooku do +-45K
    od Rádis » 19 dub 2024 10:19 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    0
    828
    od Rádis Zobrazit poslední příspěvek
    19 dub 2024 10:19
  • Výběr routeru dům
    od petan320 » 31 kvě 2023 07:59 » v Sítě - hardware
    1
    1513
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    31 kvě 2023 09:30

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů